Презентація «Клубу вихідного дня».

alt31 березня в малій залі виконкому пройшла презентація «Клубу вихідного дня». Презентували цей надзвичайно цікавий проект начальник відділу культури та туризму Ірина Зеленська та голова громадської організації «Культ-тур» Володимир Пучков. Як зазначила Ірина Іванівна, Клуб вихідного дня запропоновано створити за ініціативою міського відділу культури і туризму та громадської організації «Культ-тур» із залученням представників громадських організацій, які представляють напрямки активного туризму. Ця робота здійснюється в рамках виконання Комплексної програми розвитку туризму у м. Комсомольську на 2011 – 2015 рр. та з метою забезпечення змістовного дозвілля для жителів і гостей міста, пропагування здорового способу життя, залучення комсомольчан до активних видів відпочинку.

На презентації були присутні керівники та представники громадських організацій, які займаються активним туризмом, а також засоби масової інформації. Представники ГО надали коротку інформацію про свою організацію чи клуб, розповіли про цікаві та захоплюючі речі зі своєї діяльності. Втім, усі присутні на презентації сходились в одному – в місті необхідна якнайширша популяризація здорового способу життя і активних видів відпочинку. Адже можливості для цього є, тим паче до послуг комсомольчан - якнайрізноманітніші пропозиції. А саме:

- походи вихідного дня та майстер-класи з пішохідного туризму за участю туристично-краєзнавчого гуртка «Пілігрим»;

- катання на конях за участю Клубу любителів коней;

- прогулянки по Дніпру за участю організації «FlotTaxi»;

- пейнтбол за участю пейнтбольного клубу «Деймос»;

- веслування на човнах класу «Дракон» за участю громадської організації «Драгонком»;

- велотуризм за участю туристичного клубу «Енергія» та клубу «Velolife»;

- організація рибалки за участю ПП Катрош А.П. (магазин «Ельф»);

- навчання основам альпінізму за участю альпійського клубу «Плай» та багато іншого.

По закінченні презентації між учасниками Клубу вихідного дня, відділом культури і туризму, громадською організацією «Культ-тур» та представниками засобів масової інформації міста був підписаний меморандум.

Меморандум передбачає:

1. основні цілі та завдання, серед яких створення додаткових умов для активного відпочинку, забезпечення змістовного дозвілля для комсомольчан і гостей міста, участь у розробці програм та проектів розвитку туризму в м. Комсомольську;
  2. права та обов’язки учасників, серед яких сприяти реалізації цілей та завдань Клубу, дотримуватися чинного законодавства України в галузі оподаткування та туристичної діяльності, підтримувати Систему лояльності Клубу;
  3. механізми взаємодії, що передбачають партнерство на взаємовигідних умовах, інформаційну підтримку та загальну координацію в галузі підтримки туристичної складової.

Кількість учасників клубу не обмежена. Склад учасників може доповнюватися. Всі бажаючі долучитися до Клубу вихідного дня можуть приєднуватися.

Інформацію про учасників Клубу вихідного дня та як цікаво і змістовно провести вихідний день можна отримати у міському відділі культури і туризму (тел.: 6-15-85 – Тетяна Луцій), туристичному агентстві «Комсомольськ-тур» (тел.: 6-15-26 – Аліна Ільчук) та громадській організації «Культ-тур» (тел.: 067-4669317 – Володимир Пучков).