прес-конференція у м. Комсомольську начальника головного управління внутрішніх справ Полтавської області, генерал-майора міліції М.М. Цимбалюка
2 квітня у місті відбувся особистий прийом громадян генерал-майором.
Журналісти місцевих ЗМІ мали змогу бути присутніми на прийомі, а згодом поставити Михайлові Михайловичу запитання на прес-конференції.
Результатом особистого прийому громадян стануть введення ставки дільничного міліціонера у с. Дмитрівка, відновлення роботи патрульно-постової служби у м. Комсомольську у складі до 20 осіб, належна робота Кременчуцького підрозділу водної міліції тощо.
Головним завданням групи співробітників обласного управління внутрішніх справ, за словами М.М. Цимбалюка, є вивчення роботи Комсомольського МВ УМВС з наданням оцінки роботи кожного працівника міськвідділу.
Серед недоліків у роботі Комсомольського МВ УМВС Михайло Михайлович назвав порушення обліково-реєстраційної дисципліни, найнижчі показники в області по розкриттю злочинів, пов’язаних із незаконним обігом наркотиків і незадовільну роботу по вилученню гральних автоматів у тих суб’єктів господарювання, хто не має ліцензування на цей вид діяльності.
Також генерал-майор звернув увагу на недостатню роботу з ветеранами – колишніми працівниками УМВС, які, за словами Михайла Михайловича, є помічниками і надійними джерелами інформації для міліції.
Серед своїх пріоритетних завдань генерал-майор вбачає такі:
- захист прав і свобод громадян;
- зниження аварійності на дорогах Полтавщини;
- посилення боротьби з економічною злочинністю у земельній галузі, банківській сфері тощо;
- активізація роботи по виявленню нелегальних мігрантів;
- посилення боротьби з наркоманією, у тому числі закриття каналів поставки наркотиків (у тому числі – синтетичних наркотичних речовин).
Через півроку генерал-майор Цимбалюк М.М. обіцяє повернутися до Комсомольська з перевіркою щодо виправлень вказаних недоліків.