8 грудня в малій залі виконкому Комсомольської міської ради відбулася традиційна прес-конференція для представників міських засобів масової інформації, яку провів міський голова С.А.Супрун.

В ході прес-конференції міський голова зупинився на таких важливих подіях суспільно-політичного життя міста, як проведення двох чергових сесій. На них визнано повноваження депутатів, затверджено склад постійних депутатських комісій та склад виконавчого комітету міської ради, призначені заступники міського голови, секретар міської ради, керуючий справами виконкому. Очільник міста наголосив, що більшість депутатів міської ради налаштовані на роботу щодо подальшого розвитку усієї територіальної громади міста.

Сергій Андрійович поінформував представників ЗМІ про свою участь у у звітно-виборних зборах Полтавського регіонального відділення Асоціації міст України та Асоціації міст Полтавщини, які пройшли 25 листопада в місті Хорол. За результатами голосування С.А.Супруна було обрано головою Полтавського регіонального відділення Асоціації міст України. Сергій Андрійович також взяв участь у Конференції уповноважених представників Асоціації міст України, яка відбулася 2 грудня в Києві.

Міський голова не обійшов і бюджетне питання. Так як доходи загального фонду міського бюджету перевиконані на суму 1млн.800 тис. грн., відбудеться пересування коштів по певних статтях. Наприклад, будуть виділені кошти на поповнення статутного фонду підприємства «Комсомольськтеплоенерго», благодійного фонду і т. д.

В ході прес-конференції С.А.Супрун порушив питання, яке буде найближчим часом розглядатися - підвищення тарифів на водопостачання та теплоносії. Також Сергій Андрійович повідомив про хід реалізації проекту «Реконструкція центрального теплового пункту (ЦТП) 15-го мікрорайону м. Комсомольська з метою використання відходів деревини в якості палива для виробництва гарячої води». Впровадження проекту дає змогу зменшити обсяги споживання газу в цілому і даний проект запропонований для фінансування із Стабілізаційного фонду Державного бюджету України в розмірі 60% його вартості.

Міський очільник розповів журналістам про подальшу роботу підприємств житлово-комунального господарства Комсомольська в зимовий період. Представники ЗМІ цікавились також питанням виконання рішення сесії щодо торгівлі алкогольними напоями в нічний час, чи буде в наступному році продовження проекту «кільцевий маршрут», чи є достатньо якісний та компетентний новий депутатський корпус.

На ці та інші питання міський голова дав вичерпні відповіді та подякував журналістам за співпрацю.