01 лютого 2019 року заступник начальника Головного управління Національної поліції в Полтавській області-начальник слідчого управління підполковник поліції Владислав Грімов представив особовому складу відділення поліції тимчасово виконуючого обов’язки начальника  відділення поліції №2 Кременчуцького відділу поліції ГУНП в Полтавській області полковника поліції Віктора Литвинюка.

Заступник начальника ГУНП в Полтавській області Владислав Грімов розповів, що попередньо Віктор Литвинюк обіймав посаду начальника Козельщинського відділення поліції Кобеляцького відділу поліції. Має значний стаж роботи, працював переважно на керівних посадах у м.Кременчуці, Кременчуцькому районі, м.Полтаві, досконало володіє методами оперативно-розшукової діяльності. Владислав Грімов виокремив першочергові завдання для начальника відділення поліції №2 Кременчуцького відділу поліції: забезпечення порядку в місті, боротьба із злочинністю, розкриття та розслідування злочинів, забезпечення зростання довіри мешканців до працівника поліції.

Перший заступник міського голови Олександр Чуприна привітав начальника  відділення поліції №2 Кременчуцького відділу поліції ГУНП в Полтавській області полковника поліції Віктора Литвинюка із призначенням на посаду, побажав успіхів у праці, забезпечення правопорядку в місті, запевнив у готовності до співпраці й наданні допомоги. Вручив подарунковий сувенірний набір.