Поїздка депутатів міської ради до
Козельщинського монастиря Різдва Богородиці

alt21 лютого депутати Комсомольської міської ради, міський голова Сергій Супрун та його заступники здійснили поїздку до Козельщинського монастиря Різдва Богородиці. Головна його святиня – чудотворна ікона Козельщинської Пресвятої Богородиці.

Різні вітри історії пронеслись над Козельщинським монастирем і її чудотворною іконою за більш як століття. Були роки піднесення, слави, а були і зловісні - знищення і запустіння. Майже п\'ятдесят років до 1990 р. чудотворна ікона Божої Матері не була на своєму прадавньому місці, її зберегли після закриття монастиря в 1949 р. черниці у своїх родичів у Київській області.

Ось уже 21-й рік з 1990 року Козельщинська ікона Божої Матері знову збирає біля себе тисячі паломників. Невіруючі по-різному ставляться до цієї незвичайної реліквії. Одні із скептицизмом, інші вдаються до містики. І все-таки, як можна пояснити непоодинокі, дивовижно-приголомшуючі випадки благотворного впливу ікони на покращення фізичного стану людей? Та з будь-яких позицій - релігійних чи атеїстичних - ікона Козельщинської Богоматері викликає захоплення і заслуговує уваги та пошани як хвилюючий символ утвердження добра і здоров\'я.

Сьогодні – це діючий жіночий монастир, осередок духовності, віри та розуміння. І віруючі й невіруючі alt прагнуть одного – відродити цю унікальну пам\'ятку архітектури і мистецтва та щоб вона служила благородній справі естетичного і духовного виховання людей. Переконані віруючі схиляються перед чудотворною іконою, якій присвячений день 21 лютого в православному календарі.

Екскурсію в Козельщинському монастирі Різдва Богородиці проводив ігумен Веніамін – перший проректор Полтавської Місіонерської Духовної семінарії. За його ж сприяння і відбулася ця поїздка до святого місця.