7 жовтня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету. На розгляд було винесене актуальне питання галузі житлово-комунального господарства – про встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води, що надаються КВП «Комсомольськтеплоенерго».
Поінформувала з цього питання членів виконкому в.о. начальника УЖКГ Н.Л.Норець. Вона зазначила, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011р. №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» та Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, затвердженого постановою Національної комісії регулювання електоренергетики України від 17.02.2011р. №242 та постанови НКРРКПУ від 30.09.2011р. №82 «Про встановлення тарифів на теплову енергію КВП «Комсомольськтеплоенерго» втрачають чинність рішення виконкому від 31.12.2010р. та від 29.12.2010р. Натомість виконавчий комітет Комсомольської міської ради прийняв рішення про встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення  та постачання гарячої води, що надаються КВП «Комсомольськтеплоенерго» для бюджетних установ(II група) та інших споживачів(IIIгрупа). До цих категорій не входить населення. Тож тарифи для мешканців міста на сьогодні є незмінними.
Отже, тариф на послуги з централізованого опалення у грн.. за 1Гкал згідно з показниками приладів обліку з урахуванням ПДВ – 879,79 грн. Тариф на послуги з централізованого опалення у грн.. за 1кв.м загальної площі на місяць протягом опалювального сезону з урахуванням ПДВ – 19,18 грн. Тариф на послугу постачання гарячої води у грн.. за 1куб.м з урахуванням ПДВ – 50,01 грн.(для II та III груп).
Друге питання, яке розглянули члени виконкому – про погодження кандидатури на посаду начальника  Комсомольського міського відділу Управління Держтехногенбезпеки в Полтавській області.