22 грудня за головування міського голови Дмитра Бикова у великій залі Горішньоплавнівської міської ради відбулося засідання позачергової шістнадцятої сесії міської ради восьмого скликання. Участь у роботі пленарного засідання взяли 25 депутатів.

У ході сесії погодили проєкт рішення «Про погодження укладання договору про відступлення права вимоги для проведення розрахунків з погашення заборгованості з різниці в тарифах». Заступник міського голови Іван Павленко повідомив, що набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Деякі питання здійснення заходів, передбачених пунктом 27 статті 14 Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» від 15 грудня 2021 р. № 1340, якою затверджено порядок та умови надання у 2021 р. субвенції із державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах, що підлягає урегулюванню згідно із Законом України «Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення».

Внесли зміни до бюджету Горішньоплавнівської міської територіальної громади на 2022 рік. Начальник фінансового управління Алла Говорун зазначила, що загальний обсяг видатків бюджету збільшено на 4 млн грн. За рахунок коштів освітньої субвенції головному розпоряднику бюджетних коштів відділу освіти виділено 2 млн грн на заробітну плату з нарахуванням педагогічним працівникам Інклюзивно-ресурсного центру. Також виділено 864 тис. грн відділу освіти на утримання закладів загальної середньої освіти; 244 тис. грн - управлінню охорони здоров’я на оплату комунальних послуг та енергоносіїв комунальному некомерційному підприємству «Лікарня інтенсивного лікування І рівня м. Горішні Плавні»; 574 тис. грн - виконавчому комітету на відшкодування частини вартості путівки дитячим закладам оздоровлення та відпочинку за надані послуги з оздоровлення та відпочинку дітей; 325 тис. грн - управлінню соціального захисту населення для пільгових категорій населення.

Очільник територіальної громади подякував депутатам за оперативність, відповідальність та плідну роботу засідання.