9-11 червня 2015 у м. Миколаєві пройшли фінальні змагання ХХІІ спартакіади «Повір у себе» серед дітей-інвалідів, присвячені 24 річниці незалежності України.

З усіх куточків України з\'їхалися спортсмени-плавці з обмеженими можливостями. Команду збірної нашої області представляли чотири учасники з міста Полтави, 3 спортсмени з міста Комсомольська та один спортсмен з міста Кременчука. Кожен учасник плив по 3 дистанції. В результаті наша збірна завоювала 16 золотих медалей, три срібні та дві бронзові.

Наші спортсмени внесли в перемогу свій внесок таким чином:

• Загороднєв Назар завоював три золоті медалі (у Назара було 9 суперників у його нозології);
  • Баранюк Нестор – дві золоті медалі та одна бронзова медаль (у Нестора було 4 суперники в його нозології);
  • Сітько Віктор завоював три срібні медалі.

У вільний час наші спортсмени мали можливість безкоштовно відвідати СКПБ «Водолій», де покаталися на водних гірках і отримали масу позитивних емоцій. Величезне спасибі всім нашим спортсменам за гідний виступ і великий внесок у перемогу збірної Полтави.

Тетяна Амельченя