засідання постійної комісії з питань освіти, культури, спорту,

сім’ї та молоді, соціального захисту та охорони здоров’я,

законності та правопорядку, депутатської етики

02 березня 2022                                                                  м. Горішні Плавні

10-00                                                                               Мала зала міськради

1.  Про затвердження Організаційно-методичних рекомендацій щодо підготовки  населення Горішньоплавнівської міської територіальної громади до дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій на 2022-2023 роки.

Доповідає: Вертегел Наталя Валентинівна – головний спеціаліст відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці

2.  Про затвердження Положення про Управління соціального захисту населення Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області в новій редакції.

Доповідає: Чернявська Світлана Петрівна – начальник управління соціального захисту населення

3.  Про затвердження Положення про Горішньоплавнівський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Калина» в новій редакції.

Доповідає: Сакун Надія Анатоліївна – директор ТСЦО «Калина»

4.  Про внесення змін до рішення п’ятнадцятої сесії Горішньоплавнівськоїміської ради восьмого скликання від 14 грудня 2021 р. «Про дозвіл на укладання договорів закладами охорони здоров’я міста з власниками житлових приміщень на закупівлю послуг з оренди житлових приміщень на 2022 рік».

Доповідає: Дудник Віктор Олексійович – начальник УОЗ

5.  Про надання згоди на підписання Меморандуму про співпрацю з «Полтавським національним педагогічним університетом імені В.Г. Короленка» та Горішньоплавнівською міською радою Кременчуцького району Полтавської області.

Доповідає:  Щербина Лілія Олександрівна – начальник відділу освіти

6.  Про  встановлення вартості харчування вихованців  у комунальних закладах дошкільної освіти Горішньоплавнівської міської територіальної громади.

Доповідає:  Щербина Лілія Олександрівна – начальник відділу освіти

7.  Про затвердження статутів і положень закладів та установ освіти у новій редакції.

Доповідає:  Щербина Лілія Олександрівна – начальник відділу освіти

8.  Про затвердження Положення про відділ культури, спорту і туризму Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області в новій редакції.

Доповідає: Зеленська Ірина Іванівна – начальник відділу культури, спорту і туризму

9.  Про внесення змін до рішення 15 сесії Горішньоплавнівської міської ради 8 скликання від 14 грудня 2021 «Про затвердження Комплексної програми розвитку галузі культури Горішньоплавнівської міської територіальної громади на 2022 - 2026 роки».

10.  Про внесення змін до рішення 15 сесії Горішньоплавнівської міської ради 8 скликання від 14 грудня 2021«Про затвердження Комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту Горішньоплавнівської міської ради на 2022- 2026 роки».

11.  Про затвердження Положення «Про стимулювання талановитих і обдарованих дітей, міських творчих колективів та їх керівників (викладачів), що є переможцями в галузі культури» на 2022 рік.

12.  Про призначення стипендій провідним спортсменам міста Горішні Плавні на 2022 рік.

13.  Про внесення змін у додаток до рішення 3 сесії Горішньоплавнівської міської ради восьмого скликання від 22 грудня 2020 «Про затвердження Програми соціально-правового захисту дітей, підтримки сімей у м. Горішні Плавні на 2021-2025 роки».

Доповідає: Горбенко Марина Миколаївна – начальник служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики

14.  Про затвердження Положення про службу у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області та  її структурні підрозділи у новій редакції.

15.  Про затвердження додаткового переліку послуг, які надаються через центр надання адміністративних послуг Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області.

Доповідає: Нестеренко Світлана Григорівна – начальник відділу з питань забезпечення діяльності ЦНАП

16.  Різне.