засідання постійної комісії

з питань комунальної власності та приватизації

07 лютого 2022                                                                 м. Горішні Плавні

10-00                                                                             Мала зала міськради

1.  Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту комунального підприємства «Горішньоплавнівська госпрозрахункова поліклініка».

Доповідає: Овчиннікова Ольга Віталіївна – директор департаменту економічного розвитку та ресурсів

2.  Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту КП «Міськсвітло».

3.  Про надання згоди на укладання договорів з розподілу (передачі) електричної енергії з АТ «Полтаваобленерго» та Комсомольським ЦОС ТОВ «Полтаваенергозбут».

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

4.  Про приватизацію кімнати № 801 у гуртожитку по вул. Портова, буд. № 1.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

5.  Про відмову у приватизації кімнати № 928 у гуртожитку по вул. Портовій, буд. № 3.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

6.  Про надання згоди на здійснення невід\'ємних поліпшень орендованого комунального майна.

Доповідає: Дрозд Олена Анатоліївна – начальник відділу приватизації та обліку комунального майна

7.  Про внесення змін  до рішення 2 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області восьмого скликання від 26.11.2020 «Про включення об\'єктів нерухомого майна, які перебувають у комунальній власності, до Переліку другого типу».

8.  Про передачу майна з балансу Департаменту житлово-комунального господарства Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області.

9.  Про передачу  основного засобу до статутного капіталу  КП «СпецЕко».

10.   Про надання згоди на виконання робіт та призначення замовниками по об\'єктах заклади освіти.

Доповідає: Щербина Лілія Олександрівна – начальник відділу освіти

11.   Про надання згоди на виконання робіт та призначення замовником Виконавчий комітет Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області по об’єктах будівництва.

Доповідає:  Фроленко Світлана Валеріївна – начальник адміністративно-господарського відділу

12.   Різне.