ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання постійної комісії з питань економічної політики, бюджету, фінансів, підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики

04 лютого 2022                                                  м. Горішні Плавні

15-00                                                              Мала зала виконкому

1.  Про  затвердження    Програми фінансової допомоги військовій частині 3059 Національної гвардії України на 2022 рік.

Доповідає: Вертегел Наталя Валентинівна – головний спеціаліст відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці

2.  Про внесення змін до Програми з будівництва об\'єктів комунальної власності Горішньоплавнівської  міської територіальної громади на 2022 рік.

Доповідає: Кравченко Олександр Михайлович – начальник управління по інвестиціях та будівництву

3.  Про виконання бюджету Горішньоплавнівської міської територіальної громади за 2021 рік.

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

4.  Про внесення змін до рішення 15 сесії Горішньоплавнівської міської ради від 14 грудня 2021 «Про бюджет Горішньоплавнівської міської територіальної громади на 2022 рік».

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

5.  Інформація про резервний фонд бюджету Горішньоплавнівської міської територіальної громади.

Інформує: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

6.  Інформація про зняття з контролю рішення 3 сесії Горішньоплавнівської міської ради восьмого скликання від 22 грудня 2020 «Про бюджет Горішньоплавнівської міської територіальної громади на 2021 рік».

Інформує: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

7.  Про реорганізацію комунального підприємства «Міський Палац культури і творчості».

Доповідає: Овчиннікова Ольга Віталіївна – директор департаменту економічного розвитку та ресурсів

Запрошена: Карпенко Ольга Олексіївна – в.о. начальника відділу культури, спорту і туризму

8.  Про передачу витрат з балансу УпІтБ Горішньоплавнівської міськради.

Запрошений: Кравченко Олександр Михайлович – начальник управління по інвестиціях та будівництву

9.  Інформація про зняття з контролю рішень міської ради:

Інформує: Овчиннікова Ольга Віталіївна – директор департаменту економічного розвитку та ресурсів

9.1.  Рішення 50 сесії Горішньоплавнівської міської ради сьомого скликання від 26 листопада 2019 «Про залучення на конкурсних засадах приватних інвестицій у реконструкцію існуючого звалища ТПВ».

9.2.  Рішення 51 сесії Горішньоплавнівської міської ради сьомого скликання від 19 грудня 2019 «Про затвердження переможця конкурсу по залученню приватного інвестора у реконструкцію існуючого звалища ТПВ».

9.3.  Рішення 5 сесії Горішньоплавнівської міської ради восьмого скликання від 26 січня 2021 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених в міському бюджеті для компенсації витрат на надання послуг, що становлять загальний економічний інтерес».

10.   Надання експертного висновку щодо регуляторного впливу проєкту регуляторного акту «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення м. Горішні Плавні».

Доповідає: Овчаренко Альбіна Миколаївна – в.о. директора департаменту житлово-комунального господарства

11.   Надання експертного висновку щодо регуляторного впливу проєкту регуляторного акту «Про затвердження Методики розрахунку плати за оренду майна, яке перебуває у комунальній власності Горішньоплавнівської міської територіальної   громади».

Доповідає: Дрозд Олена Анатоліївна – начальник відділу приватизації та обліку комунального майна

12.   Різне.