засідання постійної комісії з питань промисловості,

житлово-комунального господарства, транспорту,

зв’язку та екології

11 січня 2022                                        м. Горішні Плавні

10-00                                                 Мала зала міськради

1.  Про затвердження Програми з будівництва об’єктів комунальної власності Горішньоплавнівської  міської територіальної громади на 2022 рік.

Доповідає: Кравченко Олександр Михайлович – начальник управління по інвестиціях та будівництву, голова комісії з реорганізації виконавчих органів

2.  Інформація про зняття з контролю рішення 41 сесії Горішньоплавнівської міської ради 7 скликання від 22.01.2019 року «Про затвердження Програми з будівництва (реконструкції) об’єктів комунальної власності міста Горішні Плавні на 2019-2021 роки».

3.  Про прийом-передачу до статутного капіталу комунальним підприємствам витрат по об’єктам.

Доповідає: Василюк Петро Борисович – директор департаменту житлово-комунального господарства

4.  Різне.