засідання постійної комісії з питань комунальної власності та приватизації

05 січня 2022                                         м. Горішні Плавні

14-00                                                   Мала зала міськради

1. Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту КП ВУВКГ.

Доповідає: Овчиннікова Ольга Віталіївна – директор департаменту економічного розвитку та ресурсів

2. Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту КП «СпецЕко».

3. Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту КП «Вічність».

4. Про надання згоди на виконання робіт громадській організації «Промінь мрії».

5. Про внесення змін та доповнень до рішення 40 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 18.12.2018 «Про затвердження Переліку об’єктів, що підлягають приватизації».

6. Про внесення доповнень та змін до рішення 8 сесії Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області восьмого скликання від 20.04.2021 «Про передачу майна з балансу Дмитрівської сільської ради».

7. Про внесення змін до рішення 15 сесії Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області восьмого скликання від 14.12.2021 «Про реорганізацію КНП «Стоматполіклініка м. Горішні Плавні».

8.Про дарування квартири № 55 у житловому будинку № 24 по вулиці Гірників гр. Денисюку Руслану Вікторовичу.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

9. Про передачу у власність 1/2 частки квартири № 180 у житловому будинку № 5 по вул. Першопрохідців фахівцю бюджетної сфери м. Горішні Плавні гр. Зловідову Василю Борисовичу.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

10. Про передачу у власність 1/2 частки квартири № 178 у житловому будинку № 5 по вул. Першопрохідців фахівцю бюджетної сфери м. Горішні Плавні  гр. Коломійцю Максиму Павловичу.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

11. Про передачу у власність 1/2 частки квартири № 174 у житловому будинку № 5 по вул. Першопрохідців фахівцю бюджетної сфери м. Горішні Плавні гр. Очередник Тетяні Володимирівні.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

12. Про  передачу у власність 1/2 частки квартири № 176 у житловому будинку № 5 по вул. Першопрохідців фахівцю бюджетної сфери м. Горішні Плавні гр. Портяному Богдану Васильовичу.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

13. Про приватизацію кімнати № 506 у гуртожитку по вул. Миру, буд. № 8.

14. Різне.