ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання постійної комісії з питань економічної політики, бюджету, фінансів, підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики

09 листопада 2021                                             м. Горішні Плавні

10-00                                                             Мала зала виконкому

1.  Про внесення змін до рішення 57 сесії 7 скликання від 26 листопада 2019 року «Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Міський Палац культури і творчості» та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2020 - 2022 роки».

Доповідає: Зеленська Ірина Іванівна – начальник відділу культури, спорту і туризму

2.  Про внесення змін до рішення 57 сесії 7 скликання від 26 листопада 2019 року «Про затвердження Програми забезпечення культурного дозвілля для жителів м. Горішні Плавні із залученням муніципального духового оркестру на 2020 - 2022 роки».

3.  Про встановлення вартості харчування учнів закладів загальної середньої освіти Горішньоплавнівської міської територіальної громади.

Доповідає: Щербина Лілія Олександрівна – начальник відділу освіти

4.  Про затвердження Програми заходів із забезпечення діяльності громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону «Муніципальна варта» у населених пунктах, що входять до Горішньоплавнівської міської територіальної громади, на 2022 рік.

Доповідає: Карпець Неля Ростиславівна – начальник відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці

5.  Про створення, накопичення та використання місцевого    матеріального   резерву Горішньоплавнівської міської територіальної громади для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на 2022-2025 роки.

6.  Про затвердження плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів міською радою на 2022 рік.

Доповідає: Таран Олена Петрівна – начальник юридичного відділу

7.  Про внесення змін до структури виконавчих органів міської ради».

Доповідає: Ковальчук Юлія Олександрівна – начальник відділу кадрового забезпечення

8.  Про затвердження Програми забезпечення діяльності КП «Редакція міської газети «Громадська думка» на 2022 – 2024 роки.

Доповідає: Терен Тетяна Юріївна – директор КП «Редакція міської газети «Громадська думка»

9.  Про надання дозволу КП ВУВКГ на отримання кредитних коштів на умовах овердрафту.

Доповідає: Весєлова Олена Миколаївна – завідувач сектору економічного аналізу та планування відділу економічного аналізу та контролю департаменту економічного розвитку та ресурсів

10.  Про затвердження ліквідаційного балансу КП «БЛАГОУСТРІЙ-«Д».

Доповідає: Овчиннікова Ольга Віталіївна – директор департаменту економічного розвитку та ресурсів

11.  Про внесення змін до рішення 7 сесії Горішньоплавнівської міської ради від 16.03.2021 «Про затвердження параметрів Бюджету участі Горішньоплавнівської територіальної громади на 2022 рік».

12.  Розгляд листа ТОВ «АТБ-МАРКЕТ» щодо  анулювання рішення 42 сесії Горішньоплавнівської міської ради 7 скликання від 19 лютого 2019 «Про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) на території м. Горішні Плавні у нічний час».

13.  Розгляд листів:

- Щодо внесення змін до переліку об’єктів, які у 2021 році фінансуються за рахунок капітальних вкладень міста.

Доповідає: Кривошапка Михайло Григорович – в.о. начальника управління по інвестиціях та будівництву

- Щодо збільшення планових асигнувань.

Доповідає: Шкопотко Михайло Михайлович – начальник управління містобудування та земельних відносин

-  Щодо виділення коштів в сумі 50 000, 00 грн.

Доповідає: Чернявська Світлана Петрівна – начальник управління соціального захисту населення

-  Щодо виділення додаткових коштів  в сумі 1 240 000, 00 грн.

Доповідає: Терещенко Алла Петрівна – в.о. начальника управління охорони здоров’я

-  Щодо пересування коштів.

-  Щодо виділення коштів КП «Міськсвітло» та КП «СпецЕко».

-  Щодо виділення 2 500 000 грн. додаткових коштів з міського фонду охорони навколишнього природнього середовища та пересування 90 560 грн. виділених коштів.

Доповідає: Василюк Петро Борисович – директор департаменту житлово-комунального господарства

14.  Про виконання бюджету Горішньоплавнівської міської територіальної громади за 9 місяців 2021 року.

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

15.  Про внесення змін до рішення 3 сесії Горішньоплавнівської міської ради від 22 грудня 2020 «Про бюджет Горішньоплавнівської міської територіальної громади на 2021 рік».

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

16.  Інформація про резервний фонд бюджету Горішньоплавнівської міської територіальної громади.

Інформує: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

17.  Різне.