засідання постійної комісії з питань промисловості,

житлово-комунального господарства, транспорту,

зв’язку та екології

09 листопада 2021                                         м. Горішні Плавні

15-00                                                         Мала зала міськради

1.  Про внесення змін до  Програми з будівництва об’єктів комунальної власності   Горішньоплавнівської   територіальної громади  на 2019-2021 роки.

Доповідає: Кривошапка Михайло Григорович – в.о. начальника управління по інвестиціям та будівництву

2.  Про погодження інвестиційної програми комунального підприємства «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області (КП ВУВКГ) на 2022 рік.

Доповідає: Овчиннікова Ольга Віталіївна – директор департаменту економічного розвитку та ресурсів

3.  Про внесення змін до додатків Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Горішньоплавнівської  територіальної громади на 2021 – 2023  роки.

Доповідає: Василюк Петро Борисович – директор департаменту житлово-комунального господарства

4.  Про внесення змін до Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки на території Горішньоплавнівської територіальної громади на 2021-2025 роки.

5.  Про внесення змін у додаток до «Програми підтримки співвласників багатоквартирних будинків Горішньоплавнівської територіальної громади на 2019 - 2022 роки».

Доповідає: Василюк Петро Борисович – директор департаменту житлово-комунального господарства

6.  Про  внесення змін до Програми забезпечення виконання рішень суду, здійснення видатків на представництво у судах та витрат виконавчого провадження по департаменту житлово-комунального господарства Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області на 2019 -2023 роки.

7.  Про призначення замовником та надання згоди на виконання робіт.

8.  Різне.