засідання постійної комісії з питань освіти, культури, спорту,

сім’ї та молоді, соціального захисту та охорони здоров’я,

законності та правопорядку, депутатської етики

03 листопада 2021                                                                    м. Горішні Плавні

16-00                                                                                    Мала зала міськради

1.  Про внесення змін до рішення третьої сесії Горішньоплавнівської міської ради восьмого скликання від 22 грудня 2020 р. «Про дозвіл на укладання договорів закладами охорони здоров’я міста з власниками житлових приміщень на закупівлю послуг з оренди житлових приміщень на 2021 рік».

Доповідає: Дудник Віктор Олексійович – начальник УОЗ

2.  Про внесення змін до рішення 57 сесії 7 скликання від 26 листопада 2019 року «Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Міський Палац культури і творчості» та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2020 - 2022 роки».

Доповідає: Сидорчук Марина Михайлівна – головний спеціаліст відділу культури, спорту і туризму

3.  Про внесення змін до рішення 57 сесії 7 скликання від 26 листопада 2019 року «Про затвердження Програми забезпечення культурного дозвілля для жителів м. Горішні Плавні із залученням муніципального духового оркестру на 2020 - 2022 роки».

4.  Про затвердження Програми заходів із забезпечення діяльності громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону «Муніципальна варта» у населених пунктах, що входять до Горішньоплавнівської міської територіальної громади, на 2022 рік.

Доповідає: Карпець Неля Ростиславівна – начальник відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці

5.  Про створення, накопичення та використання місцевого    матеріального   резерву Горішньоплавнівської міської територіальної громади для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на 2022-2025 роки.

6.  Про встановлення вартості харчування учнів закладів загальної середньої освіти Горішньоплавнівської міської територіальної громади.

Доповідає: Щербина Лілія Олександрівна – начальник відділу освіти

7.  Про внесення доповнення до рішення 6 сесії міської ради 8 скликання від 16.02.2021 щодо дозволу на укладання закладами освіти міста договорів на закупівлю послуг з оренди житла.

Доповідає: Щербина Лілія Олександрівна – начальник відділу освіти

8.  Різне.