засідання постійної комісії з питань архітектури,

будівництва та земельних ресурсів

19 жовтня 2021                                                                 м. Горішні Плавні

09-00                                                                             Мала зала міськради

1.  Питання архітектури і містобудування:

Доповідає: Шкопотко Михайло Михайлович – начальник управління містобудування та земельних відносин

1.1.  Про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту в районі житлового будинку № 72 по проспекту Героїв Дніпра.

1.2.  Про надання дозволу громадянину Пальчику Олександру Володимировичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність у с. Григоро-Бригадирівка.

1.3.  Про надання дозволу громадянину Троїцькому Олександру Володимировичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність у с. Григоро-Бригадирівка.

1.4.  Про надання дозволу громадянину Коваленку Володимиру Володимировичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність у селі Солошине.

1.5.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в постійне користування КП ВУВКГ по вул. Портова, у м. Горішні Плавні.

2.  Різне.