засідання постійної комісії з питань освіти, культури, спорту,

сімї та молоді, соціального захисту та охорони здоров’я,

законності та правопорядку, депутатської етики

11 жовтня 2021                                                                 м. Горішні Плавні

16-00                                                                     Мала зала міськради

1. Про затвердження Меморандуму про співробітництво між Громадською організацією «Національна асоціація громадського харчування» та Горішньоплавнівською міською радою Кременчуцького району Полтавської області.

Доповідає: Щербина Лілія Олександрівна – начальник відділу освіти

2. Про внесення змін до рішення 3 сесії Горішньоплавнівської міської ради 8 скликання від 22 грудня 2020 р. «Про дозвіл на укладання договорів закладами охорони здоров’я міста з власниками житлових приміщень на закупівлю послуг з оренди житлових приміщень на 2021 рік».

Доповідає: Дудник Віктор Олексійович – начальник УОЗ

3. Про звітування депутатів Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області перед виборцями.

Доповідає: Колмогорова Тетяна Василівна – начальник відділу організаційного забезпечення діяльності міської ради

4. Різне.