засідання постійної комісії з питань економічної політики, бюджету, фінансів, підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики

07 вересня 2021                                                                       м. Горішні Плавні

10-00                                                                  Мала зала виконкому

1. Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення Горішньоплавнівської територіальної громади Полтавської області на 2021-2023 роки.

Доповідає: Таран Олена Петрівна – начальник юридичного відділу

2. Про затвердження штатного розпису та положення ІРЦ у новій редакції.

Доповідає: Щербина Лілія Олександрівна – начальник відділу освіти

3. Про надання згоди КП «Міськсвітло» на отримання кредиту в АБ «УКРГАЗБАНК».

Доповідає: Овчиннікова Ольга Віталіївна – директор департаменту економічного розвитку та ресурсів

4. Про передачу у власність квартири № 55 у житловому будинку № 23А по вулиці Миру.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

5. Про внесення змін до міської соціальної програми «Підтримка незахищених верств населення на 2020-2024 роки».

Доповідає: Дудник Віктор Олексійович – начальник управління охорони здоров’я

6. Про внесення змін до комплексної програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства «Стоматолігічна поліклініка м. Горішні Плавні» Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області на 2020-2022 роки».

Доповідає: Дудник Віктор Олексійович – начальник управління охорони здоров’я

7. Про розгляд листів:

- Про пересування коштів.

Доповідає: Василюк Петро Борисович – директор департаменту житлово-комунального господарства

8. Про внесення змін до рішення Горішньоплавнівської міської ради від 22 грудня 2020 «Про бюджет Горішньоплавнівської міської територіальної громади на 2021 рік».

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

9. Про Прогноз бюджету Горішньоплавнівської територіальної громади на 2022-2024 роки.

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

10. Інформація про резервний фонд бюджету Горішньоплавнівської міської територіальної громади.

11. Різне.