засідання постійної комісії з питань промисловості,

житлово-комунального господарства, транспорту,

зв’язку та екології

07 вересня 2021                                 м. Горішні Плавні

13-00                                            Мала зала міськради

1.  Про внесення змін до Програми з будівництва об’єктів комунальної власності Горішньоплавнівської територіальної громади на 2019-2021 роки.

Доповідає: Кравченко Олександр Михайлович – начальник управління по інвестиціям та будівництву

2.  Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Горішньоплавнівської ТГ на 2021 – 2023 роки.

Доповідає: Василюк Петро Борисович – директор департаменту житлово-комунального господарства

3.   Про внесення змін у додаток до «Програми підтримки співвласників багатоквартирних будинків Горішньоплавнівської територіальної громади на 2019 - 2022 роки».

4.   Про затвердження Міської цільової програми модернізації освітлення міста Горішні Плавні, мікрорайонів Низи, Піддубне комунального підприємства «Міськсвітло» Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області на 2021-2025 роки.

5.   Про надання згоди на виконання робіт та призначення замовником по

об’єкту.

6. Про внесення змін до Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки на території Горишньоплавнівської територіальної громади на 2021-2025 роки.

7. Про надання згоди на виконання робіт та призначення замовником комунальний заклад «Централізована бібліотечна система Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області» по об’єкту.

Доповідає: Зеленська Ірина Іванівна –начальник відділу культури, спорту і туризму

8. Про погодження інвестиційної програми комунального виробничого

підприємства «Теплоенерго» м. Горішні Плавні» на 2021-2022 роки.

Доповідає: Овчиннікова Ольга Віталіївна – директор департаменту економічного розвитку та ресурсів

9. Різне.