ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання постійної комісії з питань економічної політики, бюджету, фінансів, підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики

06 серпня 2021                                                                          м. Горішні Плавні

15-00                                                                                      Мала зала виконкому

1.  Про затвердження  Програми сприяння управлінню СБУ в Полтавській області у здійсненні національної безпеки на території Горішньоплавнівської територіальної громади на 2021 рік.

Доповідає: Карпець Неля Ростиславівна – начальник відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці

2. Про дарування квартири № 25 у житловому будинку № 4 по вулиці Строни гр. Самойлову Анатолію Якимовичу та гр. Самойловій Клавдії Михайлівні.

Доповідає: Яковлєва Ірина Павлівна  – в.о. начальника житлового відділу

3. Про внесення доповнення до рішення 9 сесії Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області 8 скликання від 18.05.2021 «Про заходи щодо забезпечення доступним житлом учасників АТО/ООС та членів їх сімей Горішньоплавнівської територіальної громади на 2021-2025 роки».

Доповідає: Яковлєва Ірина Павлівна  – в.о. начальника житлового відділу

4.. Про розгляд листів:

- Про виділення коштів.

Доповідає: Стайко Наталія Іванівна – начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності

-  Про виділення додаткових коштів.

Доповідає: Василюк Петро Борисович – директор департаменту житлово-комунального господарства

5. Про внесення змін до рішення Горішньоплавнівської міської ради від 22 грудня 2020 «Про бюджет Горішньоплавнівської міської територіальної громади на 2021 рік».

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

6. Про виконання бюджету Горішньоплавнівської міської територіальної громади за І півріччя 2021 року.

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

7. Інформація про резервний фонд бюджету Горішньоплавнівської міської територіальної громади.

8. Різне.