засідання постійної комісії з питань промисловості,

житлово-комунального господарства, транспорту,

зв’язку та екології

06 серпня 2021                                        м. Горішні Плавні

10-00                                                    Мала зала міськради

1.  Про внесення змін до  Програми з будівництва об’єктів комунальної власності   Горішньоплавнівської  територіальної громади  на 2019-2021 роки.

Доповідає: Кравченко Олександр Михайлович – начальник управління по інвестиціям та будівництву

2.  Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального  господарства та благоустрою Горішньоплавнівської  ТГ на 2021 – 2023  роки.

Доповідає: Василюк Петро Борисович – директор департаменту житлово-комунального господарства

3. Про внесення змін   до Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки на території Горішньоплавнівської територіальної громади на 2021-2025 роки.

4. Про внесення змін у додаток до «Програми підтримки співвласників багатоквартирних будинків Горішньоплавнівської територіальної громади на 2019 - 2022 роки».

5. Про надання згоди на виконання робіт та призначення замовниками по об’єктам.

6. Різне.