засідання постійної комісії з питань комунальної власності та приватизації

04 серпня 2021                                                                   м. Горішні Плавні

14-00                                                                               Мала зала міськради

1. Про надання згоди на виконання робіт та призначення замовником виконавчий комітет Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області по об’єкту будівництва.

Доповідає: Назарова Вікторія Миколаївна – в.о. начальника адміністративно-господарського відділу

2. Про внесення змін до рішення 9 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області восьмого скликання від 18.05.2021 «Про надання згоди на виконання робіт та призначення замовником виконавчий комітет Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області по об’єктах будівництва».

Доповідає: Назарова Вікторія Миколаївна – в.о. начальника адміністративно-господарського відділу

3. Про надання згоди на виконання робіт по об’єкту та призначення замовником ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім. В.О.Нижниченка.

Доповідає: Щербина Лілія Олександрівна – начальник відділу освіти

4. Про призначення замовником та надання згоди на виконання робіт комунальному виробничому підприємству Теплоенерго» м. Горішні Плавні».

Доповідає: Василюк Петро Борисович – директор департаменту житлово-комунального господарства

5. Про передачу функцій замовника будівництва та надання згоди на проведення будівельних робіт.

Доповідає: Кравченко Олександр Михайлович – начальник управління по інвестиціях та будівництву

6. Про внесення змін до рішення 8сесії 8 скликання Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області від 20.04.2021 року «Про прийом- передачу комунальному підприємству «Спеціалізоване підприємство ритуальних та похоронних послуг «Вічність» витрат по об’єкту «Реконструкція міського  кладовища в м. Горішні Плавні Полтавської області».

7. Про внесення змін до рішення 8 сесії Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області восьмого скликання від 20.04.2021 «Про передачу майна з балансу Дмитрівської сільської ради».

Доповідає: Спорник Олена Олександрівна – в.о. начальника відділу приватизації та обліку комунального майна

8. Про прийняття у власність Горішньоплавнівської міської територіальної громади майна та передачу його на баланс виконкому Горішньоплавнівської міськради Кременчуцького району Полтавської області.

9. Про визнання майна об’єктами права комунальної власності Горішньоплавнівської міської територіальної громади та передачу їх до статутного капіталу КП ВУВКГ.

10. Про прийняття у власність Горішньоплавнівської міської територіальної громади транспортного засобу від благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату».

11. Про  внесення змін до рішення 2 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області восьмого скликання від 26.11.2020 «Про включення об’єктів нерухомого майна, які перебувають у комунальній власності, до Переліку другого типу».

12. Про включення об’єктів нерухомого майна, які перебувають у комунальній власності, до Переліку другого типу для передачі в оренду переможцям тендерів.

13. Про дарування квартири № 25 у житловому будинку № 4 по вулиці Строни гр. Самойлову Анатолію Якимовичу та гр. Самойловій Клавдії Михайлівні.

Доповідає: Яковлєва Ірина Павлівна  – в.о. начальника житлового відділу

14.  Про внесення доповнення до рішення 9 сесії Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області 8 скликання від 18.05.2021 «Про заходи щодо забезпечення доступним житлом учасників АТО/ООС та членів їх сімей Горішньоплавнівської територіальної громади на 2021-2025 роки».

Доповідає: Яковлєва Ірина Павлівна  – в.о. начальника житлового відділу

15. Про приватизацію кімнати № 721 у гуртожитку по вул. Портовій, буд. № 1.

Доповідає: Яковлєва Ірина Павлівна  – в.о. начальника житлового відділу

16. Про приватизацію кімнати № 415 у гуртожитку по вул. Портовій, буд. № 3.

Доповідає: Яковлєва Ірина Павлівна  – в.о. начальника житлового відділу

17. Про приватизацію кімнати № 833 у гуртожитку по вул. Портовій, буд. № 3.

18. Різне.