засідання постійної комісії з питань освіти, культури, спорту,

сім’ї та молоді, соціального захисту та охорони здоров’я,

законності та правопорядку, депутатської етики

04 серпня 2021                                                                      м. Горішні Плавні

16-00                                                                                  Мала зала міськради

1.  Про затвердження  Програми сприяння управлінню СБУ в Полтавській області у здійсненні національної безпеки на території Горішньоплавнівської територіальної громади на 2021 рік.

Доповідає: Карпець Неля Ростиславівна – начальник відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці

2.  Про надання згоди на підписання Меморандуму про співробітництво між Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» та Горішньоплавнівською міською радою Кременчуцького району Полтавської області.

Доповідає: Щербина Лілія Олександрівна – начальник відділу освіти

3.  Про впорядкування питань діяльності Горішньоплавівського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Калина».

Доповідає: Сакун Надія Анатоліївна – директор ТСЦО «Калина»

4.  Про зменшення розміру статутного капіталу та затвердження нової  редакції статуту КНП «ЛІЛ І рівня м. Горішні Плавні».

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю

5. Про внесення змін до складу постійної  комісії Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області.

Доповідає: Кожем’яка Ганна Сергіївна – в.о. начальника відділу організаційного забезпечення діяльності міської ради

6. Різне.