засідання постійної комісії з питань освіти, культури, спорту,

сім’ї та молоді, соціального захисту та охорони здоров’я,

законності та правопорядку, депутатської етики

23 червня 2021                                                          м. Горішні Плавні

16-00                                                                     Мала зала міськради

1.  Про затвердження Плану залучення сил та засобів аварійно-рятувальних підрозділів на території Горішньоплавнівської міської територіальної громади.

Доповідає: Карпець Неля Ростиславівна – начальник відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці

2.  Про створення пунктів видачі засобів радіаційного і хімічного захисту.

3.  Про внесення змін до рішення 22 сесії  Горішньоплавнівської міської ради 7 скликання від 18 квітня 2017р. «Про затвердження Програми забезпечення пожежної та техногенної безпеки Горішньоплавнівської територіальної громади Полтавської області на 2017-2021 роки».

4.  Про внесення змін до міської Комплексної програми профілактики злочинності та правопорушень у м. Горішні Плавні Полтавської області на 2017- 2021 роки.

5. Про затвердження Положення про порядок розгляду електронних петицій, адресованих Горішньоплавнівській міській раді Кременчуцького району Полтавської області у новій редакції.

Доповідає: Кривонос Інна Андріївна – завідувач сектору роботи зі зверненнями громадян

6. Про затвердження Положення про громадську раду при Горішньоплавнівській міськраді.

Доповідає: Гончаренко Зоя Іванівна – в.о. начальника відділу інформаційної та внутрішньої політики

7. Про затвердження Порядку розроблення міських цільових програм, моніторингу та звітності про їх виконання.

Доповідає: Чернявський Ігор Володимирівна – в.о. начальника юридичного відділу

8. Про затвердження порядку виплати винагород спортсменам – чемпіонам та призерам чемпіонатів України, Європи та Світу з олімпійських видів спорту, чемпіонам та призерам Європейських,  Олімпійських, Паралімпійських ігор та їх тренерам.

Доповідає: Зеленська Ірина Іванівна – начальник відділу культури, спорту і туризму

9. Про затвердження нової  редакції статуту КНП «ЛІЛ І рівня м. Горішні Плавні».

Доповідає: Овчиннікова Ольга Віталіївна -  директор департаменту економічного розвитку та ресурсів

10. Про внесення змін до складу постійної   комісії Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області.

Доповідає: Марченко Інна Анатоліївна -  начальник відділу організаційного забезпечення діяльності міської ради

11. Різне.