засідання постійної комісії з питань комунальної власності та приватизації

23 червня 2021                                         м. Горішні Плавні

14-00                                                     Мала зала міськради

1.  Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту КП «СпецЕко».

Доповідає: Овчиннікова Ольга Віталіївна – директор департаменту економічного розвитку та ресурсів

2. Про відчуження майна, яке перебуває на балансі виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області.

3. Про передачу майна з балансу Григоро-Бригадирівської сільської ради на баланс КЖЕП № 4.

Доповідає: Овчиннікова Ольга Віталіївна – директор департаменту економічного розвитку та ресурсів

4. Про надання згоди на безоплатне прийняття з державної у комунальну власність нежитлових будівель, розташованих по вул. Зелена, 4 у м. Горішні Плавні Полтавської області.

5. Про внесення змін та доповнень до рішення 30 сесії Горішньоплавнівської міської ради сьомого скликання від 19.12.2017 «Про затвердження Порядку списання майна, яке перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Горішні Плавні Полтавської області».

6. Про деякі питання оренди майна, яке перебуває у комунальній власності Горішньоплавнівської міської територіальної громади.

7. Про включення об’єктів нерухомого майна, які перебувають у комунальній власності, до Переліку другого типу для передачі в оренду комунальному закладу «ЦБС».

8. Про надання згоди на поділ об’єкта нерухомого майна по вул. Спортивна, 52, с. Дмитрівка, м. Горішні Плавні Полтавської області.

9. Про набуття фахівцем бюджетної сфери міста на пільгових умовах квартири № 3 у житловому будинку № 11 по вулиці Портовій.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

10. Про приватизацію кімнати № 325 у гуртожитку по вул. Портовій, буд. № 1.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

11. Про  приватизацію кімнати № 224 у гуртожитку по вул. Портовій, буд. № 3.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

12. Про приватизацію кімнати № 920 у гуртожитку по вул. Портовій, буд. № 3.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

13. Про відмову у приватизації кімнати № 822 у гуртожитку по вул. Портовій, буд. № 3.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

14. Про внесення змін та доповнень до рішення п’ятої сесії Горішньоплавнівської міської ради 8 скликання   від 26 січня 2021 року «Про надання згоди на виконання робіт та призначення замовником Комунального підприємства «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району по об’єкту «Технічне переоснащення об’єктів водопостачання в місті Горішні Плавні Полтавської області з підвищення енергоефективності їх роботи».

Доповідає: Василюк Петро Борисович – директор департаменту житлово-комунального господарства

15. Про надання згоди на виконання робіт та призначення замовником комунальне підприємство «Міськсвітло» Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області.

16. Різне.