ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання постійної комісії з питань економічної політики, бюджету, фінансів, підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики

13 травня 2021                                                 м. Горішні Плавні

10-00                                                             Мала зала виконкому

1.  Про встановлення вартості харчування учнів закладів загальної середньої освіти Горішньоплавнівської міської   територіальної громади.

Доповідає: Хохуля Петро Іванович – в.о. начальника відділу освіти

2. Про внесення змін до міської Програми «Забезпечення  зубного   протезування пільгової   категорії  населення на  2021 – 2023   роки».

Доповідає: Дудник Віктор Олексійович – начальник управління охорони здоров’я

3. Про визнання таким, що втратив чинність Порядку пайової участі замовників у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Горішні Плавні.

Доповідає: Овчиннікова Ольга Віталіївна – директор департаменту економічного розвитку та ресурсів

4. Про заходи щодо забезпечення доступним житлом учасників АТО/ООС та членів їх сімей Горішньоплавнівської територіальної громади на 2021-2025 роки.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

5. Про дарування квартири № 59 у житловому будинку № 2 по вулиці Строни гр. Колісник Наталії Миколаївні та гр. Колісник Марії Григорівні.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

6. Про виконання бюджету Горішньоплавнівської міської ТГ за  І квартал 2021 року.

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

7. Про внесення змін у рішення 5 сесії Горішньоплавнівської міської ради восьмого скликання від 26 січня 2021 «Про затвердження переліку одержувачів бюджетних коштів бюджету Горішньоплавнівської міської територіальної громади на 2021 рік».

8. Розгляд листа:

- Про виділення коштів;

Доповідає: Дудник Віктор Олексійович – начальник управління охорони здоров’я

- Про пересування коштів;

Доповідає: Василюк Петро Борисович – директор департаменту житлово-комунального господарства.

9. Про внесення змін до рішення Горішньоплавнівської міської ради від 22 грудня 2020 «Про бюджет Горішньоплавнівської міської територіальної громади на 2021 рік».

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

10. Інформація про резервний фонд бюджету Горішньоплавнівської міської територіальної громади

11. Різне.