засідання постійної комісії з питань промисловості,

житлово-комунального господарства, транспорту,

зв’язку та екології

12 травня 2021                                         м. Горішні Плавні

10-00                                                     Мала зала міськради

1.  Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального  господарства та благоустрою Горішньоплавнівської  ТГ на 2019 – 2023  роки.

Доповідає: Василюк Петро Борисович – директор департаменту житлово-комунального господарства

2. Про надання згоди на підписання Меморандуму про співпрацю між Державним підприємством «Агентство місцевих доріг Полтавської області» та Горішньоплавнівською міською радою Кременчуцького району Полтавської області на 2021 рік.

3. Про надання згоди на виконання робіт та призначення замовником відділ культури, спорту і туризму Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області по об’єкту.

Доповідає: Зеленська Ірина Іванівна – начальник відділу культури, спорту та туризму

4. Про надання згоди на виконання робіт по об’єктах та призначення замовниками заклади освіти.

Доповідає: Хохуля Петро Іванович – в.о. начальника відділу освіти

5. Різне.