ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання постійної комісії з питань економічної політики, бюджету, фінансів, підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики

09 квітня 2021                                       м. Горішні Плавні

15-00                                                  Мала зала виконкому

1.  Про затвердження Статуту Горішньоплавнівської міської територіальної громади.

Доповідає: Таран Олена Петрівна – начальник юридичного відділу

2.  Про внесення змін до структури апарату виконкому міської ради.

Доповідає: Ковальчук Юлія Олександрівна – начальник відділу кадрового забезпечення

3.  Про затвердження Положення про стимулювання педагогічних працівників-переможців конкурсів «Учитель року», «Класний керівник року», «Вихователь року» та конкурсу майстерності педагогічних працівників закладів позашкільної освіти «Джерело творчості».

Доповідає: Щербина Лілія Олександрівна – начальник відділу освіти

4.  Про затвердження Положення про стимулювання обдарованих  і талановитих дітей та педагогічних працівників у новій редакції.

Доповідає: Щербина Лілія Олександрівна – начальник відділу освіти

5.  Про внесення змін до «Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Дитячий спортивно-оздоровчий центр «Горизонт» та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2019-2021 роки».

Доповідає: Стайко Наталія Іванівна – начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності

6. Про внесення доповнень до рішення третьої сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області восьмого скликання від 22.12.2020 «Про звільнення від відшкодування витрат на електроенергію та комунальні послуги бюджетних установ та громадських організацій».

Доповідає: Овчиннікова Ольга Віталіївна - директор департаменту економічного розвитку та ресурсів

7. Про затвердження Змін до переліку заходів на 2021 рік по реалізації Програми розроблення містобудівної документації території населених пунктів Горішньоплавнівської територіальної громади на 2021– 2025 роки.

Доповідає: Охтирська Ольга Володимирівна – в.о. начальника управління  містобудування та земельних відносин

8. Про внесення   змін  до рішення 7 сесії 8-го скликання Горішньоплавнівської міської  ради  Кременчуцького району Полтавської області від 16.03.2021 року «Про затвердження   прейскуранта  цін на  платні   послуги,  що  надаються (медичними закладами) комунальними некомерційними  підприємствами м. Горішні Плавні  в   новій  редакції».

Доповідає: Дудник Віктор Олексійович – начальник управління охорони здоров’я

9. Розгляд листа:

- Про пересування коштів;

Доповідає: Дудник Віктор Олексійович – начальник управління охорони здоров’я

- Про внесення змін до переліку об’єктів у 2021 році фінансуються за рахунок капітальних вкладень міста.

Доповідає: Кравченко Олександр Михайлович – начальник управління по інвестиціях та будівництву

- Про пересування коштів;

- Про уточнення назви.

Доповідає: Василюк Петро Борисович – директор департаменту житлово-комунального господарства.

10. Про внесення змін до рішення Горішньоплавнівської міської ради від 22 грудня 2020 «Про бюджет Горішньоплавнівської міської територіальної громади на 2021 рік».

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

11. Інформація про резервний фонд бюджету Горішньоплавнівської міської територіальної громади

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

12. Різне.