засідання постійної комісії з питань комунальної власності та приватизації

07 квітня 2021                                                     м. Горішні Плавні

14-00                                                                Мала зала міськради

1. Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту комунального підприємства «Міський Палац культури і творчості».

Доповідає: Овчиннікова Ольга Віталіївна – директор департаменту економічного розвитку та ресурсів

2. Про відчуження майна, яке перебуває на балансі департаменту житлово-комунального господарства Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області.

3. Про внесення змін та доповнень до рішення 40 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 18.12.2018 «Про затвердження Переліку об’єктів, що підлягають приватизації».

4. Про внесення змін до рішення шостої сесії 8 скликання від 16.02.2021 «Про прийняття у власність Горішньоплавнівської територіальної громади майна від благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату».

5. Про передачу майна з балансу Дмитрівської сільської ради.

6. Про визнання майна об’єктами права комунальної власності Горішньоплавнівської територіальної громади та передачу їх до статутного капіталу КП «СпецЕко».

7. Про включення об’єктів нерухомого майна, які перебувають у комунальній власності, до Переліку другого типу.

8. Про включення іншого окремого індивідуально визначеного майна до Переліку другого типу.

9. Про приватизацію кімнати № 222 у гуртожитку по вул. Миру, буд. № 8.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

10. Про приватизацію кімнати № 502 у гуртожитку по вул. Портовій, буд. №1.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

11. Про  відмову у приватизації кімнати № 243 у гуртожитку по вул. Портовій, буд. № 3.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

12. Про надання згоди на виконання робіт та призначення замовником Управління по інвестиціях та будівництву Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області по об’єктах будівництва.

Доповідає: Кравченко Олександр Михайлович – начальник управління по інвестиціях та будівництву

13.  Про внесення змін до рішення 61 сесії 7 скликання Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області від 15.09.2020 року «Про надання згоди на виконання робіт Управлінню по інвестиціях та будівництву Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області по об’єктах будівництва».

14. Про внесення змін до рішення 61сесії 7 скликання Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області від 15.09.2020 року «Про надання згоди на виконання робіт та призначення замовником  Управління по інвестиціях та будівництву Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області по об’єкту «Капітальний ремонт  частини фасаду СЗОШ І-ІІІ ступенів  № 5 ім. Л.І. Бугаєвської м. Горішні Плавні Полтавської області».

Доповідає: Кравченко Олександр Михайлович – начальник управління по інвестиціях та будівництву

15. Про внесення змін до рішення 61 сесії 7 скликання Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області від 15.09.2020 року «Про надання згоди на виконання робіт та призначення замовником Управління по інвестиціях та будівництву Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області по об’єкту «Капітальний ремонт частини приміщень дошкільного навчального закладу «Казка»   компенсуючого типу м. Горішні Плавні Полтавської області».

16. Про внесення змін до рішення шостої сесії восьмого скликання Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області від 16.02.2021 року «Про надання згоди на виконання робіт Управлінню по інвестиціях та будівництву Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області по об’єктах будівництва».

17. Про прийом-передачу комунальному підприємству «Спеціалізоване підприємство ритуальних та похоронних послуг «Вічність» витрат по об’єкту «Реконструкція міського кладовища в м. Горішні Плавні Полтавської області».

18. Про призначення замовником КП «Міськсвітло».

Доповідає: Василюк Петро Борисович – директор департаменту житлово-комунального господарства

19. Про призначення замовником Департамент житлово-комунального господарства по об’єкту «Капітальний ремонт елементів благоустрою вздовж проїзної частини вул. Горького м. Горішні Плавні Полтавської області».

20. Про надання згоди на виконання робіт та призначення замовником комунальне підприємство «Спеціалізоване підприємство ритуальних та похоронних послуг «Вічність».

21. Різне.