засідання постійної комісії з питань освіти, культури, спорту,

сім’ї та молоді, соціального захисту та охорони здоров’я,

законності та правопорядку, депутатської етики

07 квітня 2021                                                м. Горішні Плавні

16-00                                                           Мала зала міськради

1.  Про організаційна модель Центру надання адміністративних послуг Горішньоплавнівської міської ради  Кременчуцького району Полтавської області (як постійно діючого робочого органу).

Доповідає: Нестеренко Світлана Григорівна – начальник відділу з питань забезпечення діяльності ЦНАП

2.  Про звернення до Голови Верховної Ради України.

Доповідає: Таран Олена Петрівна – начальник юридичного відділу

3.  Про внесення змін до рішення третьої сесії Горішньоплавнівської міської ради восьмого скликання від 22 грудня 2020 р. «Про дозвіл на укладання договорів закладами охорони здоров’я міста з власниками житлових приміщень на закупівлю послуг з оренди житлових приміщень на 2021 рік».

Доповідає: Дудник Віктор Олексійович – начальник управління охорони здоров’я

4.  Про затвердження Положення про відділ розвитку підприємництва та залучення інвестицій департаменту економічного розвитку та ресурсів.

Доповідає: Овчиннікова Ольга Віталіївна – директор департаменту економічного розвитку та ресурсів

5.  Про перейменування  служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області та затвердження Положення про неї та  її структурні підрозділи у новій редакції.

Доповідає: Горбенко Марина Миколаївна – начальник служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики

6.  Інформація щодо реалізації міської «Комплексної програми профілактики злочинності та правопорушень на 2017-2021 роки» за І квартал 2021 року.

Доповідає: Хряпа Сергій Олександрович – голова правління ГФ «Муніципальна варта»

7.  Інформація по показниках роботи по громадського формування «Муніципальна варта» за перший квартал 2021 року.

8.  Різне.