ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання постійної комісії з питань економічної політики, бюджету, фінансів, підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики

10 березня 2021                                                               м. Горішні Плавні

16-00                                                                            Мала зала виконкому

1.Про затвердження Положення «Про стимулювання талановитих і обдарованих дітей, міських творчих колективів та їх керівників (викладачів), що є переможцями в галузі культури» на 2021 рік.

Доповідає: Зеленська Ірина Іванівна – начальник відділу культури, спорту і туризму

2.Про затвердження Положення про виплатний сектор відділу грошових виплат та компенсацій Управління соціального захисту населення Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області.

Доповідає: Чернявська Світлана Петрівна – начальник управління соціального захисту населення

3.Про затвердження прейскуранта цін на  платні   послуги, що  надаються (медичними закладами) комунальними некомерційними підприємствами м. Горішні Плавні в новій редакції.

Доповідає: Дудник Віктор Олексійович – начальник управління охорони здоров’я

4.Про внесення змін до міської Комплексної програми профілактики злочинності та правопорушень у м. Горішні Плавні Полтавської області на 2017- 2021 роки.

Доповідає: Карпець Неля Ростиславівна – начальник відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці

5.Про внесення змін до Програми сприяння діяльності та розвитку органів самоорганізації населення міста Горішні Плавні Полтавської області на 2021-2025 роки.

Доповідає: Потока Олена Миколаївна – голова ОСН «Комітет мікрорайонів приватної забудови «Тріада-21»

6. Про внесення змін до рішень Горішньоплавнівської  міської ради Полтавської області щодо запровадження Бюджетування за участі громадськості (Бюджет участі).

Доповідає: Овчиннікова Ольга Віталіївна - директор департаменту економічного розвитку та ресурсів

7. Про затвердження параметрів Бюджету участі Горішньоплавнівської територіальної громади на 2022 рік.

Доповідає: Овчиннікова Ольга Віталіївна – директор департаменту економічного розвитку та ресурсів

8. Про затвердження передавального акта комунального підприємства «Архітектура і кадастр».

9. Про внесення змін і доповнень до структури та чисельності виконавчих органів міської ради.

Доповідає: Ковальчук Юлія Олександрівна – начальник відділу кадрового забезпечення

10. Про внесення змін до Програми підтримки  КП «Редакція міської  газети «Громадська думка»  в частині забезпечення діяльності  ЗМІ на 2021 рік.

Доповідає: Терен Тетяна Юріївна – директор КП «Редакція міської газети «Громадська думка»

11. Про затвердження Програми використання коштів, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва при відведенні земель для потреб, не пов\'язаних із сільськогосподарським і лісогосподарським виробництвом, на 2021 - 2023 роки та переліку заходів на 2021 рік.

Доповідає: Шкопотко Михайло Михайлович – начальник управління містобудування та земельних відносин

12.  Про затвердження змін до Переліку заходів на 2021 рік, спрямованих на реалізацію Програми розвитку земельних відносин на території Горішньоплавнівської територіальної громади Полтавської області на 2021-2025 роки.

Доповідає: Шкопотко Михайло Михайлович – начальник управління містобудування та земельних відносин

13.  Про виконання Програми управління місцевим боргом бюджету Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади за 2020 рік.

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

14. Про затвердження звіту про виконання бюджету Дмитрівської сільської ради за 2020 рік.

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

15. Про внесення змін до рішення Горішньоплавнівської міської ради від 22 грудня 2020 «Про бюджет Горішньоплавнівської міської територіальної громади на 2021 рік».

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

16. Інформація про резервний фонд бюджету Горішньоплавнівської міської територіальної громади

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

17. Інформація про зняття з контролю рішення 36 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області  7 скликання від 21.08.2018р. «Про затвердження «Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Горішньоплавнівська госпрозрахункова поліклініка» та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2018-2020 роки».

Доповідає: Дудник Віктор Олексійович – начальник управління охорони здоров’я

18. Інформація про зняття з контролю рішення 36 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області  7 скликання від 21.08.2018р. «Про затвердження комплексної програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Горішні Плавні Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2018-2020 роки».

19. Різне.