засідання постійної комісії з питань комунальної власності та приватизації

03 березня 2021                                           м. Горішні Плавні

14-00                                                        Мала зала міськради

1.  Про передачу транспортного засобу до статутного капіталу КП «Вічність».

Доповідає: Овчиннікова Ольга Віталіївна – директор департаменту економічного розвитку та ресурсів

2. Про передачу основного засобу до статутного капіталу КП «СпецЕко».

3. Про зміну засновника, назви та затвердження нової  редакції статуту КП «БЛАГОУСТРІЙ-«Д».

4. Про ліквідацію КП «БЛАГОУСТРІЙ-«Д».

5. Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту КП «Міськсвітло».

Доповідає: Овчиннікова Ольга Віталіївна – директор департаменту економічного розвитку та ресурсів

6. Про внесення доповнення до рішення 2 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області восьмого скликання від 26.11.2020 «Про включення об’єктів нерухомого майна, які перебувають у комунальній власності, до Переліку другого типу».

7. Про приватизацію кімнати № 2 в секції № 10 у гуртожитку по вул. Молодіжній, буд. № 4.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

8. Про приватизацію кімнати № 922 у гуртожитку по вул. Портовій, буд. № 3.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

9. Про надання згоди на виконання робіт по об’єктах та призначення замовником ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім.В.О.Нижниченка.

Доповідає: Хохуля Петро Іванович – головний спеціаліст відділу освіти

10. Про прийом-передачу до статутного капіталу КП  «СпецЕко» витрат по об’єкту «Реконструкція вул. Набережної на ділянці від вул. Конституції до території будівлі по вул. Набережна, 1 в м. Комсомольську Полтавської області».

Доповідає: Кравченко Олександр Михайлович –начальник управління по інвестиціях та будівництву

11. Про  внесення доповнень до рішення п’ятої сесії восьмого скликання Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області від 26 січня 2021 року.

Доповідає: Василюк Петро Борисович – директор департаменту житлово-комунального господарства

12. Різне.