засідання постійної комісії з питань освіти, культури, спорту,

сім’ї та молоді, соціального захисту та охорони здоров’я,

законності та правопорядку, депутатської етики

03 березня 2021                                                           м. Горішні Плавні

16-00                                                                        Мала зала міськради

1.  Про внесення доповнення до переліку послуг, які надаються через центр надання адміністративних послуг Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області.

Доповідає: Нестеренко Світлана Григорівна – начальник відділу з питань забезпечення діяльності ЦНАП

2.  Про затвердження складу ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Горішньоплавнівській міській раді.

Доповідає: Шеремет Світлана Олександрівна – завідувач сектору з інформаційної та внутрішньої політики

3.  Про затвердження Положення «Про стимулювання талановитих і обдарованих дітей, міських творчих колективів та їх керівників (викладачів), що є переможцями в галузі культури» на 2021 рік.

Доповідає: Зеленська Ірина Іванівна – начальник відділу культури, спорту і туризму

4.  Про внесення   змін    до   рішення 37 сесії сьомого скликання Горішньоплавнівської міської ради від 18.09.2018 року «Про впорядкування питань діяльності Горішньоплавнівського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Калина».

Доповідає: Чернявська Світлана Петрівна – начальник управління соціального захисту населення

5.  Про внесення змін до міської Комплексної програми профілактики злочинності та правопорушень у м. Горішні Плавні Полтавської області на 2017- 2021 роки.

Доповідає: Карпець Неля Ростиславівна – начальник відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці

6.  Різне.