засідання постійної комісії з питань комунальної власності та приватизації

06 травня 2021                                                                   м. Горішні Плавні

14-00                                                                               Мала зала міськради

1. Про надання згоди на виконання робіт та призначення замовником виконавчий комітет Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області по об’єктах будівництва.

Доповідає: Фроленко Світлана Валеріївна – начальник адміністративно-господарського відділу

2. Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту КП ВУВКГ.

Доповідає: Овчиннікова Ольга Віталіївна – директор департаменту економічного розвитку та ресурсів

3. Про визнання таким, що втратив чинність Порядку пайової участі замовників у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Горішні Плавні.

4. Про передачу об’єктів соціальної інфраструктури до статутного капіталу КП «СпецЕко».

5. Про передачу майна, яке перебуває на балансі КП «БЛАГОУСТРІЙ-Д».

6. Про внесення змін та доповнень до рішення тридцять шостої сесії 7 скликання від 21.08.2018 щодо визнання майна об’єктом права комунальної власності територіальної громади м. Горішні Плавні та передачу його КП «СпецЕко».

7. Про внесення змін до рішення шостої сесії 8 скликання від 16.02.2021 щодо надання згоди на виконання робіт та призначення замовником КП «СпецЕко» по об’єкту реконструкції.

8. Про внесення змін та доповнень до рішення 61 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області сьомого скликання від 15.09.2020 «Про затвердження Переліку підприємств, установ, організацій, що надають соціально важливі послуги населенню».

9. Про включення об’єктів нерухомого майна, які перебувають у комунальній власності, до Переліку другого типу.

10. Про заходи щодо забезпечення доступним житлом учасників АТО/ООС та членів їх сімей Горішньоплавнівської територіальної громади на 2021-2025 роки.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

11. Про  створення органу приватизації Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

12. Про дарування квартири № 59 у житловому будинку № 2 по вулиці Строни гр. Колісник Наталії Миколаївні та гр. Колісник Марії Григорівні.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

13. Про приватизацію кімнати № 502 у гуртожитку по вул. Миру, буд. №8.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

14. Про приватизацію кімнати № 708 у гуртожитку по вул. Портовій, буд. № 1.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

15. Про приватизацію кімнати № 811 у гуртожитку по вул. Портовій, буд. № 1.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

16. Про приватизацію кімнати № 617 у гуртожитку по вул. Портовій, буд. № 3.

17. Різне.