ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання постійної комісії з питань економічної політики, бюджету, фінансів, підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики

05 лютого 2021                                        м. Горішні Плавні

15-00                                                   Мала зала виконкому

1.  Про затвердження Статуту Горішньоплавнівської територіальної громади.

Доповідає: Таран Олена Петрівна – начальник юридичного відділу

2.  Про участь жителів Горішньоплавнівської територіальної громади у здійсненні місцевого самоврядування.

Доповідає: Таран Олена Петрівна – начальник юридичного відділу

3.  Про внесення змін і доповнень до структури та чисельності виконавчих органів міської ради.

Доповідає: Ковальчук Юлія Олександрівна – начальник відділу кадрового забезпечення

4.  Про призначення стипендій провідним спортсменам міста Горішні Плавні на 2021 рік.

Доповідає: Карпенко Ольга Олексіївна – завідувач сектору фізичної культури і спорту

5.  Про затвердження складу комісії із забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків та положення про комісію.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

6.  Про доповнення до рішення третьої сесії 8 скликання від 22.12.2020 «Про передачу майна з балансів Дмитрівської та Григоро-Бригадирівської сільських рад».

Доповідає: Волокита Світлана Аркадіївна – начальник відділу приватизації та обліку комунального майна

7. Про дозвіл на укладання закладами освіти міста договорів на закупівлю послуг з оренди житлових приміщень на 2021 рік.

Доповідає: Овчиннікова Ольга Віталіївна - директор департаменту економічного розвитку та ресурсів

8. Про затвердження Програми розвитку та підтримки малого і середнього підприємництва Горішньоплавнівської територіальної громади на 2021-2023 роки.

Доповідає: Овчиннікова Ольга Віталіївна – директор департаменту економічного розвитку та ресурсів

9. Про внесення змін у рішення 5 сесії Горішньоплавнівської міської ради восьмого скликання від 26 січня 2021 «Про затвердження переліку одержувачів бюджетних коштів бюджету Горішньоплавнівської міської територіальної громади на 2021 рік».

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

10. Про виконання бюджету Горішньоплавнівської міської ОТГ за 2020 рік.

11.  Розгляд листа:

-              Про виділення додаткових коштів.

Доповідає: Василюк Петро Борисович – директор департаменту житлово-комунального господарства

12.  Про внесення змін до рішення Горішньоплавнівської міської ради від 22 грудня 2020 «Про бюджет Горішньоплавнівської міської територіальної громади на 2021 рік».

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

13. Інформація про зняття з контролю рішення 50 сесії 7 скликання Горішньоплавнівської міської ради від 26.11.2019 року «Про затвердження Програми КП Редакція міської газети «Громадська думка» в частині забезпечення діяльності ЗМІ на 2020 рік»

Доповідає: Терен Тетяна Юріївна – директор КП «Редакція міської газети «Громадська думка»

14. Різне.