засідання постійної комісії з питань освіти, культури, спорту,

сім’ї та молоді, соціального захисту та охорони здоров’я,

законності та правопорядку, депутатської етики

03 лютого 2021                            м. Горішні Плавні

16-00                                         Мала зала міськради

1.  Про затвердження положень структурних підрозділів виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області.

Доповідає: Таран Олена Петрівна – начальник юридичного відділу

2.  Про затвердження Організаційно-методичних рекомендацій щодо навчання населення Горішньоплавнівської територіальної громади до дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Доповідає: Карпець Неля Ростиславівна – начальник відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці

3.  Про призначення стипендій провідним спортсменам міста Горішні Плавні на 2021 рік.

Доповідає: Карпенко Ольга Олексіївна – завідувач сектору фізичної культури і спорту

4.  Про дозвіл на укладання закладами освіти міста договорів на закупівлю послуг з оренди житлових приміщень на 2021 рік.

Доповідає: Овчиннікова Ольга Віталіївна - директор департаменту економічного розвитку та ресурсів

5.  Різне.