засідання постійної комісії з питань комунальної власності та приватизації

03 лютого 2021                                             м. Горішні Плавні

14-00                                                         Мала зала міськради

1.  Про приватизацію кімнати №  931 у гуртожитку по вул. Портовій, буд. № 1.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

2. Про надання згоди на виконання робіт Управлінню по інвестиціях та будівництву Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району  Полтавської області по об’єкту «Капітальний ремонт благоустрою по вул. Добровольського, 30 м. Горішні Плавні Полтавської області».

Доповідає: Кравченко Олександр Михайлович –начальник управління по інвестиціях та будівництву

3. Про надання згоди на виконання робіт та призначення замовником Управління по інвестиціях та будівництву Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області по об’єктах будівництва.

4. Про внесення змін та доповнень до рішення п’ятої сесії 8 скликання від 26.01.2021 «Про ліквідацію КП «БЛАГОУСТРІЙ-«Д».

Доповідає: Волокита Світлана Аркадіївна – начальник відділу приватизації та обліку комунального майна

5. Про надання згоди на виконання робіт та призначення замовником КП «СпецЕко» по об’єкту: «Реконструкція  будівлі тимчасової майстерні з надбудовою другого поверху та прибудовою приміщень по вул. Соборна, 1 м. Горішні Плавні Кременчуцького району Полтавської області».

6. Про передачу транспортного засобу на баланс Дмитрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

7. Про звернення до Полтавської обласної ради щодо передачі майна в комунальну власність Горішньоплавнівської територіальної громади.

8. Про прийняття у власність Горішньоплавнівської  територіальної громади майна від благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату».

9. Різне.