засідання постійної комісії з питань освіти, культури, спорту,

сім’ї та молоді, соціального захисту та охорони здоров’я,

законності та правопорядку, депутатської етики

26 січня 2021                                           м. Горішні Плавні

09-30                                                     Мала зала міськради

1.  Про утворення віддалених робочих місць адміністраторів Центру надання адміністративних послуг.

Доповідає: Павленко Іван Олексійович – заступник міського голови

2.  Про прийняття майна зі спільної власності територіальних громад Полтавського району Полтавської області в комунальну власність Горішньоплавнівської територіальної громади.

Доповідає: Овчиннікова Ольга Віталіївна – директор департаменту економічного розвитку та ресурсів

3.  Про передачу будівлі фельдшерсько-акушерського пункту, розташованого за адресою: с. Кияшки, вул. Кооперативна, 1а.

4. Про доповнення до рішення третьої сесії 8 скликання від 22.12.2020 «Про передачу майна з балансів Дмитрівської та Григоро-Бригадирівської сільських рад».

5. Про передачу транспортного засобу до статутного капіталу КП «СпецЕко».

Доповідає: Овчиннікова Ольга Віталіївна – директор департаменту економічного розвитку та ресурсів

6. Різне.