ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання постійної комісії з питань економічної політики, бюджету, фінансів, підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики

15 січня 2021                                             м. Горішні Плавні

16-00                                                      Мала зала виконкому

1.  Про внесення змін до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів міською радою на 2021 рік.

Доповідає: Таран Олена Петрівна – начальник юридичного відділу

2.  Про затвердження передавального акта комунального підприємства «Архітектура і кадастр».

Доповідає: Овчиннікова Ольга Віталіївна - директор департаменту економічного розвитку та ресурсів

3.  Про затвердження тарифів на платні соціальні послуги, що надаються Горішньоплавнівським міським територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Калина».

Доповідає: Сакун Надія Анатоліївна – директор ГМ ТСЦО «Калина»

4.  Про внесення змін до рішення 19 сесії Горішньоплавнівської міської ради 7скликання від 24 січня 2017 року «Про затвердження Комплексної програми розвитку галузі фізичної культури і спорту у м. Горішні Плавні на 2017-2021 роки».

Доповідає: Зеленська Ірина Іванівна – начальник відділу культури, спорту та туризму

5.  Про затвердження міської Програми «Забезпечення зубного протезування пільгової  категорії   населення на  2021 – 2023  роки».

Доповідає: Дудник Віктор Олексійович – начальник управління охорони здоров’я

6.  Про затвердження міської Програми «Замісна   підтримувальна  терапія на  2021 – 2023   роки».

Доповідає: Дудник Віктор Олексійович – начальник управління охорони здоров’я

7.  Про затвердження Програми розроблення містобудівної документації території населених пунктів Горішньоплавнівської територіальної громади на 2021– 2025 роки та переліку заходів на 2021 рік.

Доповідає: Шкопотко Михайло Михайлович – начальник управління містобудування та земельних відносин

8.  Про виділення коштів для надання депутатами міської ради матеріальної допомоги малозахищеним громадянам.

Доповідає: Марченко Інна Анатоліївна – начальник відділу організаційного забезпечення діяльності міської ради

9.  Інформація про зняття з контролю рішення 54 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області сьомого скликання від 17 березня 2020 року «Про затвердження програми реалізації державної політики у сфері забезпечення національної безпеки та захисту національних інтересів України на 2020 рік».

Доповідає: Карпець Неля Ростиславівна – начальник відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці

10.  Інформація  про зняття з контролю рішення 51 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області сьомого скликання від 19 грудня 2019 року «Про затвердження Програми підтримки заходів мобілізації та забезпечення територіальної оборони на 2020 рік».

11.  Інформація щодо виконання заходів Програми розвитку та підтримки малого і середнього підприємництва в м. Горішіні Плавні на 2018 – 2020 роки.

Доповідає: Золотова Світлана Олегівна – начальник відділу захисту прав споживачів та розвитку споживчого ринку

12.   Інформація про хід виконання рішення 41 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області сьомого скликання від 22 січня 2019 року «Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Дитячий спортивно-оздоровчий центр «Горизонт» та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2019-2021 роки».

Доповідає: Стайко Наталія Іванівна – начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності

13.  Про затвердження переліку одержувачів бюджетних коштів бюджету Горішньоплавнівської міської територіальної громади на 2021 рік.

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

14.  Про внесення змін до рішення міської ради від 19 грудня 2019 «Про бюджет Горішньоплавнівської територіальної громади на 2020 рік».

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

15.  Про внесення змін до рішення Горішньоплавнівської міської ради від 22 грудня 2020 «Про бюджет Горішньоплавнівської міської територіальної громади на 2021 рік».

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

16.   Інформація про резервний фонд бюджету Горішньоплавнівської міської територіальної громади.

17.  Різне.