засідання постійної комісії з питань освіти, культури, спорту,

сім’ї та молоді, соціального захисту та охорони здоров’я,

законності та правопорядку, депутатської етики

13 січня 2021                                              м. Горішні Плавні

16-00                                                        Мала зала міськради

1.  Про затвердження переліку послуг, які надаються через центр надання адміністративних послуг Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області.

Доповідає: Нестеренко Світлана Григорівна – начальник центру надання адміністративних послуг

2.  Про затвердження тарифів на платні соціальні послуги, що надаються Горішньоплавнівським міським територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Калина».

Доповідає: Сакун Надія Анатоліївна – директор ГМ ТСЦО «Калина»

3.  Про внесення змін до рішення 19 сесії Горішньоплавнівської міської ради 7 скликання від 24 січня 2017 року «Про затвердження Комплексної програми розвитку галузі фізичної культури і спорту у м. Горішні Плавні на 2017-2021 роки».

Доповідає: Зеленська Ірина Іванівна – начальник відділу культури, спорту та туризму

4.  Про внесення змін до складу постійної  комісії Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області.

Доповідає: Марченко Інна Анатоліївна – начальник відділу організаційного забезпечення діяльності міської ради

5.  Різне.