засідання постійної комісії з питань комунальної власності та приватизації

13 січня 2021                                  м. Горішні Плавні

14-00                                            Мала зала міськради

1.  Про передачу майна, яке перебуває на балансі відділу культури, спорту і туризму, до статутного капіталу комунального підприємства «Міський Палац культури і творчості».

Доповідає: Овчиннікова Ольга Віталіївна - директор департаменту економічного розвитку та ресурсів

2.  Про зміну засновника, назви та затвердження нової   редакції статуту КП «Благоустрій-Д».

3.  Про ліквідацію КП «БЛАГОУСТРІЙ-«Д».

4.  Про приватизацію кімнати № 126 у гуртожитку по вул. Строни, буд. № 23.

5.  Про приватизацію кімнати № 314 у гуртожитку по вул. Портовій, буд. № 1.

6.  Про затвердження розпорядження міського голови.

7.  Про прийом-передачу КП «Міськсвітло» витрат по об’єкту «Монтаж місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення міста Горішні Плавні» Нове будівництво.

Доповідає: Дуленко Марина Олегівна – начальник планово-економічного відділу Управління по інвестиціях та будівництву

8.  Про прийом-передачу ЗОШ I-III ступенів №1 витрат по об’єкту «Реконструкція ганку з улаштуванням пандусу до будівлі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 м. Горішні Плавні Полтавської області».

9.  Про прийом-передачу КНП «ЛІЛ  І рівня м. Горішні Плавні» витрат по об’єкту «Реконструкція приміщень хірургічного корпусу Горішньоплавнівської міської лікарні м.Горішні Плавні Полтавської області».

10.  Про прийом-передачу ДЮСШ №1 витрат по об’єкту «Реконструкція фізкультурно-оздоровчого комплексу по вул.Добровольського, 30 м.Горішні Плавні Полтавської області».

Доповідає: Дуленко Марина Олегівна – начальник планово-економічного відділу Управління по інвестиціях та будівництву

11.  Про призначення замовниками по об’єктам.

Доповідає: Василюк Петро Борисович – директор департаменту житлово-комунального господарства

12.  Про надання згоди на виконання робіт та призначення замовником Комунального підприємства «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району по об’єкту «Технічне переоснащення об’єктів водопостачання в місті Горішні Плавні Полтавської області з підвищення енергоефективності їх роботи».

13. Різне.