ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання постійної комісії з питань економічної політики, бюджету, фінансів, підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики

14 грудня 2020                                                                 м. Горішні Плавні

16-00                                                                             Мала зала виконкому

1.  Про внесення змін до Регламенту Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області та затвердження його в новій редакції.

Доповідає: Таран Олена Петрівна – начальник юридичного відділу

2.  Про затвердження Плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів міською радою на 2021 рік.

Доповідає: Таран Олена Петрівна – начальник юридичного відділу

3.  Про внесення змін і доповнень до структури та чисельності виконавчих органів міської ради.

Доповідає: Ковальчук Юлія Олександрівна – начальник відділу кадрового забезпечення

4.  Про стан організації харчування дітей у закладах дошкільної освіти та встановлення батьківської плати.

Доповідає: Павленко Любов Павлівна – головний спеціаліст відділу освіти

5.  Про впорядкування додаткової чисельності працівників галузі «Освіта».

Доповідає:  Павленко Любов Павлівна – головний спеціаліст відділу освіти

6.  Про внесення змін до рішення 57 сесії 7 скликання від 26 листопада 2019 року «Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Міський Палац культури і творчості» та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2020 - 2022 роки».

Доповідає: Зеленська Ірина Іванівна – начальник відділу культури

7.  Про внесення змін до рішення 57 сесії 7 скликання від 26 листопада 2019 року «Про затвердження Програми забезпечення культурного дозвілля для жителів м. Горішні Плавні із залученням муніципального духового оркестру на 2020 - 2022 роки».

Доповідає: Зеленська Ірина Іванівна – начальник відділу культури

8.  Про затвердження розпорядження міського голови.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

9.  Про затвердження Програми реабілітації дітей з інвалідністю Горішньоплавнівської територіальної громади на 2021 рік.

Доповідає: Овчиннікова Ольга Віталіївна - директор департаменту економічного розвитку та ресурсів

10.  Про порядок розподілу орендної плати за оренду комунального майна та напрямки її використання у 2021 році.

11. Про звільнення від відшкодування витрат на електроенергію та комунальні послуги бюджетних установ та громадських організацій.

12. Про затвердження Програми з відзначення державних, професійних свят, ювілейних дат та реалізації інформаційної політики Горішньоплавнівської територіальної громади Полтавської області, здійснення представницьких функцій у 2021 - 2025 роках.

Доповідає: Стайко Наталія Іванівна – начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності

13. Про затвердження Програми сприяння діяльності та розвитку органів самоорганізації населення міста Горішні Плавні Полтавської області на 2021-2025 роки.

Доповідає: Потока Олена Миколаївна – голова органу самоорганізації населення Тріада-21

14. Інформація про продовження терміну дії контролю за рішенням 42 сесії 7 скликання Гоішньоплавнівської міської ради Полтавської області від 19.02.2019 «Про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) на території м.Горішні Плавні у нічний час».

Доповідає: Золотова Світлана Олегівна – начальник відділу захисту прав споживачів та розвитку споживчого ринку

15. Про затвердження Програми управління місцевим боргом бюджету Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік (в новій редакції).

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

16. Про внесення змін до рішення міської ради від 19 грудня 2019 «Про бюджет Горішньоплавнівської територіальної громади на 2020 рік».

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

17. Інформація про використання коштів резервного фонду бюджету Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади.

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

18. Інформація про зняття з контролю рішення 50 сесії 7 скликання Горішньоплавнівської міської ради від 26.11.2019 «Про надання дозволу КП ВУВКГ на отримання кредитних коштів на умовах овердрафту».

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

19. Про затвердження плану роботи Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області на 2021 рік.

Доповідає: Марченко Інна Анатоліївна – начальник відділу організаційного забезпечення діяльності міської ради

20. Різне.