засідання постійної комісії з питань промисловості,

житлово-комунального господарства, транспорту,

зв’язку та екології

14 грудня 2020                                    м. Горішні Плавні

13-30                                                 Мала зала міськради

1.  Про внесення змін до Програми з будівництва об’єктів комунальної власності Горішньоплавнівської об’єднаної територіальної громади на 2019-2021 роки.

Доповідає: Кравченко Олександр Михайлович – начальник управління по інвестиціях та будівництву

2.  Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального   господарства та благоустрою Горішньоплавнівської  міської ОТГ на 2019 – 2023  роки.

Доповідає: Василюк Петро Борисович – директор департаменту житлово-комунального господарства

3.  Про надання дозволів на спеціальне використання природних ресурсів у межах території ландшафтного заказника місцевого значення «Лісові озера».

Доповідає: Василюк Петро Борисович – директор департаменту житлово-комунального господарства

4. Про внесення змін до «Програми підтримки співвласників багатоквартирних будинків м.Горішні Плавні на 2019-2022 роки» з затвердженням заходів на 2021 рік.

5. Про внесення змін до «Програми стимулювання впровадження енергозберігаючих заходів у м. Горішні Плавні на 2020-2022 роки».

6. Про затвердження Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки на території Горішньоплавнівської територіальної громади на 2021-2025 роки.

7. Про внесення змін до Програми забезпечення виконання рішень суду, здійснення видатків на представництво у судах та витрат виконавчого провадження по департаменту житлово-комунального господарства Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області на 2019-2023 роки».

8. Про погодження інвестиційної програми комунального підприємства «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Горішньоплавнівської міської ради на 2021   рік.

Доповідає: Овчиннікова Ольга Віталіївна - директор департаменту економічного розвитку та ресурсів

9. Про затвердження плану роботи Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області на 2021 рік.

Доповідає: Марченко Інна Анатоліївна – начальник відділу організаційного забезпечення діяльності міської ради

10. Різне.