засідання постійної комісії з питань комунальної власності та приватизації

10 грудня 2020                             м. Горішні Плавні

14-00                                       Мала зала міськради

1.  Про затвердження розміру статутного капіталу та нової   редакції статуту комунального підприємства готелю «Славутич».

Доповідає: Овчиннікова Ольга Віталіївна - директор департаменту економічного розвитку та ресурсів

2.  Про зміну назви та затвердження нової  редакції статуту комунального позашкільного спеціалізованого мистецького навчального закладу «Дитяча музична школа Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області».

3.  Про зміну назви та затвердження нової  редакції статуту комунального позашкільного спеціалізованого мистецького навчального закладу «Дитяча художня школа Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області».

4.  Про зміну назви та затвердження нової  редакції статуту комунального закладу «Централізована бібліотечна система Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області».

5.  Про затвердження нової  редакції статуту Краєзнавчого музею міста Горішні Плавні.

6.  Про затвердження нової  редакції статуту Дитячо-юнацької спортивної школи № 1 міста Горішні Плавні.

7.  Про затвердження нової  редакції статуту Дитячо-юнацької спортивної школи № 3 міста Горішні Плавні.

8.  Про зміну назви та затвердження нової редакції статуту КП ВУВКГ.

9.  Про зміну назви та затвердження нової редакції статуту КП «Міськсвітло».

10.  Про зміну назви та затвердження нової редакції статуту КП «СпецЕко».

11.  Про затвердження нової редакції  статуту комунального підприємства «Дитячий спортивно-оздоровчий центр «Горизонт».

12.  Про затвердження нової редакції статуту комунального підприємства «Міський Палац культури і творчості».

13.  Про зміну назви, внесення змін та  затвердження нової редакції статуту КП «Рембудсервіс».

14.  Про затвердження нової редакції статуту КЖРЕП № 1.

15.  Про затвердження нової редакції статуту КП «Редакція міської газети «Громадська думка».

16.  Про затвердження нової редакції статуту комунального підприємства «Горішньоплавнівська госпрозрахункова поліклініка».

17.  Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту комунального виробничого підприємства «Теплоенерго» м. Горішні Плавні».

18.  Про затвердження нової редакції статуту КП «Вічність».

19.  Про затвердження нової редакції статуту КЖЕП № 4.

20. Про передачу транспортних засобів.

21. Про списання транспортних засобів з балансу Дмитрівської сільської ради.

22. Про порядок розподілу орендної плати за оренду комунального майна та напрямки її використання у 2021 році.

23. Про відмову у приватизації кімнати № 811 у гуртожитку по вул. Портовій, буд. № 1.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

24. Про приватизацію кімнати № 915 у гуртожитку по вул. Портовій, буд. № 1.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

25. Про приватизацію кімнати № 804 у гуртожитку по вул. Портовій, буд. № 3.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

26. Про внесення змін до рішення 2 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 8 скликання від 26.11.2020 «Про приватизацію кімнати № 608 у гуртожитку по вул. Портовій, буд. № 3».

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

27. Про надання згоди на укладання договорів з розподілу (передачі) електричної енергії з АТ «Полтаваобленерго» та Комсомольським ЦОС ТОВ «Полтаваенергозбут».

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

28. Про прийняття у власність Горішньоплавнівської міської ОТГ Полтавської області майна від ТОВ «Єристівський ГЗК» та передачу його до статутного капіталу КП ВУВКГ.

Доповідає: Волокита Світлана Аркадіївна – начальник відділу приватизації та обліку комунального майна

29.  Про передачу майна.

30. Про передачу об’єктів соціальної інфраструктури.

31.  Про надання згоди на виконання робіт та призначення замовником   Управління по інвестиціях та будівництву Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області по об’єкту «Капітальний ремонт приміщення спортивної зали Салівської початкової школи за адресою: вул. Шкільна, 1 с. Салівка Кременчуцького району Полтавської області».

Доповідає: Кривошапка Михайло Григорович – в.о. начальника управління по інвестиціях та будівництву

32. Про затвердження плану роботи Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області на 2021 рік.

Доповідає: Марченко Інна Анатоліївна – начальник відділу організаційного забезпечення діяльності міської ради

33. Різне.