засідання постійної комісії з питань освіти, культури, спорту,

сімї та молоді, соціального захисту та охорони здоров’я,

законності та правопорядку, депутатської етики

10 грудня 2020                                                                 м. Горішні Плавні

16-00                                                                          Мала зала міськради

1.  Про затвердження положень виконавчих органів міської ради в новій редакції.

Доповідає: Таран Олена Петрівна – начальник юридичного відділу

2.  Про затвердження статутів і положень закладів та установ освіти у новій редакції.

Доповідає: Павленко Любов Павлівна – головний спеціаліст відділу освіти

3.  Про зміну відомостей по засновнику та зміну найменування закладів освіти, які знаходяться на території Дмитрівського старостинського округу.

Доповідає: Павленко Любов Павлівна – головний спеціаліст відділу освіти

4.  Про впорядкування додаткової чисельності працівників галузі «Освіта».

Доповідає:  Павленко Любов Павлівна – головний спеціаліст відділу освіти

5.  Про стан організації харчування дітей у закладах дошкільної освіти та встановлення батьківської плати.

Доповідає: Павленко Любов Павлівна – головний спеціаліст відділу освіти

6.  Про дозвіл на укладання договорів закладами охорони здоров’я міста з власниками житлових приміщень на закупівлю послуг з оренди житлових приміщень на 2021 рік.

Доповідає: Дудник Віктор Олексійович – начальник управління охорони здоров’я

7.  Про зміну назви та затвердження нової редакції статуту КНП «ЛІЛ І рівня м.Горішні Плавні».

Доповідає: Овчиннікова Ольга Віталіївна – директор департаменту економічного розвитку та ресурсів

8.  Про  зміну назви та затвердження нової  редакції статуту КНП «Стоматполіклініка м. Горішні Плавні».

9.  Про зміну назви та затвердження нової  редакції статуту Центру ПМСД м. Горішні Плавні.

10.  Про затвердження Положення про Горішньоплавнівський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Калина» в новій редакції.

Доповідає: Чернявська Світлана Петрівна – начальник управління соціального захисту населення

11. Про затвердження Програми соціально-правового захисту дітей, підтримки сімей у м. Горішні Плавні на 2021-2025 роки.

Доповідає: Горбенко Марина Миколаївна – начальник служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики

12. Про внесення змін до рішення 57 сесії 7 скликання від 26 листопада 2019 року «Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Міський Палац культури і творчості» та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2020 - 2022 роки».

Доповідає: Зеленська Ірина Іванівна – начальник відділу культури

13. Про внесення змін до рішення 57 сесії 7 скликання від 26 листопада 2019 року «Про затвердження Програми забезпечення культурного дозвілля для жителів м. Горішні Плавні із залученням муніципального духового оркестру на 2020 - 2022 роки».

Доповідає: Зеленська Ірина Іванівна – начальник відділу культури

14.  Про зняття з контролю рішення 53 сесії 7 скликання Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області від 18.02.2020 «Про стимулювання талановитих і обдарованих дітей, міських творчих колективів та їх керівників (викладачів), що є переможцями в галузі культури».

Доповідає: Зеленська Ірина Іванівна – начальник відділу культури

15. Про затвердження плану роботи Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області на 2021 рік.

Доповідає: Марченко Інна Анатоліївна – начальник відділу організаційного забезпечення діяльності міської ради

16.Різне.