Порядок денний

засідання постійної комісії з питань економічної політики, бюджету, фінансів, підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики

26 листопада 2020    м. Горішні Плавні
09-20   Мала зала виконкому

1.       Про передачу об’єктів соціальної інфраструктури.
Доповідає: Овчиннікова Ольга Віталіївна – директор департаменту економічного розвитку і ресурсів
2.       Про внесення змін до додатку до рішення тридцять третьої сесії Комсомольської міської ради п’ятого скликання від 04.02.2009 «Про затвердження Положення про орган приватизації державного житлового фонду Комсомольської міської ради».
Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу
3.       Про затвердження _______________ старостою Дмитрівського старостинського округу.
Доповідає: Ковальчук Юлія Олександрівна – начальник відділу кадрового забезпечення
4.       Про внесення змін до складу виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області восьмого скликання.
Доповідає: Поденежна Вікторія Михайлівна – начальник відділу організаційної роботи, документування та контролю
5.       Різне.