ПОРЯДОК ДЕННИЙ
засідання постійної комісії з питань економічної політики, бюджету, фінансів, підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики

19 листопада 2020              м. Горішні Плавні
09-00                               Мала зала виконкому

1.  Про обрання заступника голови та секретаря постійної комісії.

Доповідає: Вінівітін Дмитро Вікторович

2.  Про затвердження  Комплексної програми  соціального захисту   населення   Горішньоплавнівської територіальної громади Полтавської області на 2021-2023 роки.

Доповідає: Чернявська Світлана Петрівна – начальник управління соціального захисту населення

3.  Про внесення змін та доповнень  до рішення 21 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області сьомого скликання від 21.03.2017р. «Про затвердження міської Комплексної програми соціального захисту та соціального забезпечення населення м. Горішні Плавні на 2017-2020 роки».

4.  Про затвердження міської Програми допризовної підготовки, військово – патріотичного виховання молоді та призову громадян України на військову службу у 2021 році.

Доповідає: Карпець Неля Ростиславівна – начальник відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці

5.  Про затвердження Програми підтримки заходів мобілізації та забезпечення територіальної оборони на 2021 рік.

6.  Про затвердження Програми забезпечення здійснення видатків для представництва у судах та примусового виконання рішень Управління архітектури і містобудування Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області на 2021-2023 роки.

Доповідає: Шкопотко Михайло Михайлович – начальник управління          архітектури і містобудування

7.  Про внесення змін до рішення 30 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 19.12.2017 щодо забезпечення житлом окремих категорій громадян.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

8.  Про передачу у власність ½ частки квартири №179 у житловому будинку №27 по вул. Миру фахівцю бюджетної сфери м. Горішні Плавні гр. Лукоцькій (Сімоновій) Наталії Анатоліївні.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

9.  Про  набуття фахівцем бюджетної сфери міста на пільгових умовах квартири №55 у житловому будинку №58 по проспекту Героїв Дніпра у місті Горішні Плавні.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

10.  Про затвердження розпоряджень міського голови.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

11.  Про внесення змін до рішення 52 сесії міської ради 7 скликання від 21.01.2020 щодо дозволу на укладання закладами освіти міста договорів на закупівлю послуг з оренди житлових приміщень на 2020 рік.

Доповідає: Овчиннікова Ольга Віталіївна – директор департаменту економічного розвитку і ресурсів

12.  Про затвердження ліквідаційного балансу Салівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

13.   Про внесення змін до рішення п’ятнадцятої сесії Горішньоплавнівської міської ради шостого скликання від 27.12.2011 «Про встановлення розмірів ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців, які здійснюють господарську діяльність, на території Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади Полтавської області».

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю

14.  Про затвердження Галагана Г.О. старостою Східного старостинського округу.

Доповідає: Ковальчук Юлія Олександрівна – начальник відділу кадрового забезпечення

15.  Про затвердження _______________ старостою Дмитрівського старостинського округу.

16.  Про затвердження структури та чисельності виконавчих органів міської ради.

17.  Про надання дозволу КП ВУВКГ на отримання кредитних коштів на умовах овердрафту.

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

18.  Про внесення змін у рішення 52 сесії Горішньоплавнівської міської ради сьомого скликання від 21 січня 2020 «Про затвердження переліку одержувачів бюджетних коштів бюджету Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади міста на 2020 рік».

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

19.  Про затвердження звіту про виконання бюджету Горішньоплавнівської міської ОТГ за 9 місяців 2020 року.

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

20.  Про затвердження звіту про виконання бюджету Дмитрівської сільської ради за 9 місяців 2020 року.

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

21.  Про внесення змін до показників бюджету Дмитрівської сільської ради на 2020 рік.

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

22.  Про внесення змін до рішення міської ради від 19 грудня 2019 «Про бюджет Горішньоплавнівської територіальної громади на 2020 рік».

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

23.  Інформація про використання коштів резервного фонду бюджету Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади.

24.  Різне.