засідання постійної комісії з питань комунальної власності та приватизації

17 листопада 2020                                         м. Горішні Плавні

09-00                                                       Мала зала міськради

1.  Про обрання заступника голови та секретаря постійної комісії.

Доповідає: Юренко Олег Борисович – голова комісії

2.  Про внесення змін до рішення 30 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 19.12.2017 щодо забезпечення житлом окремих категорій громадян.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

3.  Про приватизацію кімнати №112 у гуртожитку по вул. Портовій, буд. №1.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

4.  Про приватизацію кімнати №604 у гуртожитку по вул. Портовій, буд. №1.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

5.  Про приватизацію кімнати №608 у гуртожитку по вул. Портовій, буд. №1.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

6.  Про приватизацію кімнати №906 у гуртожитку по вул. Портовій, буд. №1.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

7.  Про приватизацію кімнати №608 у гуртожитку по вул. Портовій, буд. №3.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

8.  Про приватизацію кімнати №708 у гуртожитку по вул. Портовій, буд. №3.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

9.  Про приватизацію кімнати №123 у гуртожитку по вул. Строни, буд. №23.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

10.  Про приватизацію кімнати №526 у гуртожитку по вул. Строни, буд. №23.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

11.  Про приватизацію кімнати №213 у гуртожитку по вул. Миру, буд. №8.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

12.  Про приватизацію кімнати №4 в секції №21 у гуртожитку по проспекту Героїв Дніпра, буд. №30.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

13.  Про передачу у власність ½ частки квартири №179 у житловому будинку №27 по вул. Миру фахівцю бюджетної сфери м. Горішні Плавні гр. Лукоцькій (Сімоновій) Наталії Анатоліївні.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

14.  Про набуття фахівцем бюджетної сфери міста на пільгових умовах квартири №55 у житловому будинку №58 по проспекту Героїв Дніпра у місті Горішні Плавні.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

15.   Про передачу майна, яке перебуває на балансі КП «Архітектура і кадастр», до статутного капіталу КП «СпецЕко».

Доповідає: Овчиннікова Ольга Віталіївна - директор департаменту економічного розвитку та ресурсів

16.   Про внесення змін та доповнень до рішення 61 сесії сьомого скликання від 15 вересня 2020 «Про реорганізацію КП «Архітектура і кадастр».

17.  Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту КП ВУВКГ.

18.   Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту КП «Міськсвітло».

19.  Про включення об’єктів нерухомого майна, які перебувають у комунальній власності, до Переліку другого типу.

Доповідає: Волокита Світлана Аркадіївна – начальник відділу приватизації та обліку комунального майна

20.  Про включення іншого індивідуально визначеного майна до Переліку другого типу.

21.  Про визнання майна обєктами права комунальної власності Горішньоплавнівської міської ОТГ Полтавської області та передачу його до статутного капіталу КП ВУВКГ.

22.  Про прийняття майна у власність Горішньоплавнівської міської ОТГ Полтавської області та передачу його до статутного капіталу КП ВУВКГ.

23.  Про надання згоди на виконання робіт та призначення замовником Управління по інвестиціях та будівництву Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області по об’єкту «Реконструкція вхідної групи до житлового будинку з улаштуванням пандусу по проспекту Героїв Дніпра, 41 (2 під’їзд) м. Горішні Плавні Полтавської області».

Доповідає: Кравченко Олександр Михайлович – начальник управління по інвестиціях та будівництву

24.   Про прийом-передачу КНП «ЛІЛ І рівня м. Горішні Плавні» витрат по об’єкту «Реконструкція ганку головного корпусу Горішньоплавнівської міської лікарні».

25.  Про прийом-передачу КЖРЕП №1 витрат по об’єкту Реконструкція вхідної групи до житлового будинку з улаштуванням пандусу по проспекту Героїв Дніпра, 21 (І під’їзд) м. Горішні Плавні Полтавської області».

26.  Різне.