засідання постійної комісії з питань освіти, культури, спорту,

сім’ї та молоді, соціального захисту та охорони здоров’я,

законності та правопорядку, депутатської етики

17 листопада 2020                                           м. Горішні Плавні

11-00                                                         Мала зала міськради

1.  Про обрання заступника голови та секретаря постійної комісії.

Доповідає:  Нестеренко Світлана Григорівна – голова постійної комісії

2.  Про затвердження  Комплексної програми  соціального захисту   населення   Горішньоплавнівської територіальної громади Полтавської області на 2021-2023 роки.

Доповідає:  Чернявська Світлана Петрівна – начальник управління соціального захисту населення

3.  Про внесення змін та доповнень  до рішення 21 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області сьомого скликання від 21.03.2017р. «Про затвердження міської Комплексної програми соціального захисту та соціального забезпечення населення м. Горішні Плавні на 2017-2020 роки».

4.  Про зміну місцезнаходження відділу освіти Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області та затвердження положення в новій редакції.

Доповідає:  Щербина Лілія Олександрівна – начальник відділу освіти

5.  Про втрату чинності рішень міської ради

Доповідає:  Чернявський Ігор Володимирович – в.о. начальника юридичного відділу

6.  Про затвердження Положення про старосту.

Доповідає:  Чернявський Ігор Володимирович – в.о. начальника юридичного відділу

7.  Про покладання на старост обов’язків із вчинення нотаріальних дій.

Доповідає:  Чернявський Ігор Володимирович – в.о. начальника юридичного відділу

8.  Про внесення змін до рішення 52 сесії міської ради 7 скликання від 21.01.2020 щодо дозволу на укладання закладами освіти міста договорів на закупівлю послуг з оренди житлових приміщень на 2020 рік.

Доповідає:  Овчиннікова Ольга Віталіївна – директор департаменту економічного розвитку і ресурсів

9.  Різне.